Reklama

Reklama

Nie żyje aktorka Ewa Kozłowska, znana z serialu "Ojciec Mateusz"

Zmarła aktorka Ewa Kozłowska, którą telewidzowie mogli oglądać w serialu "Ojciec Mateusz". Kobieta odeszła w szpitalu w wieku 64 lat. Co było przyczyną śmierci?

Ewa Kozłowska miała 64 lata

Nie żyje aktorka Ewa Kozłowska

Nie żyje Ewa Kozłowska - poinformowało PR Białystok, z którym kobieta przez kilkanaście lat była związana jako producentka radiowa. Tworzyła m.in. emitowane na antenie radia bajki i dobranocki dla dzieci.

Jak przekazano, Ewa Kozłowska zmarła w szpitalu po walce z ciężką chorobą. Aktorka, producentka i reżyserka miała 64 lata.

Ewa Kozłowska - kim była?

Ewa Kozłowska była aktorką, reżyserką i producentką. Urodziła się w 1957 roku. Ukończyła wydział lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie - filii w Białymstoku. Po studiach zaczęła pracować w Białostockim Teatrze Lalek. Była z nim związana od 1980 do 1991 roku.

Reklama

Przez kilkanaście lat pracowała także jako producentka radiowa. Tworzyła m. in. bajki i dobranocki dla dzieci. Była jedną z głównych postaci słuchowiska "Na Młynowej".

Ewa Kozłowska występowała też przed kamerą. Miała na swoim koncie kilka ról filmowych i serialowych. Wystąpiła m. in. w filmie "Księstwo" z 2011 roku oraz w serialu "Ojciec Mateusz". W tym drugim wcieliła się w postać gospodyni w odcinku "Ikona".

Autor Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kozłowska | Ojciec Mateusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje