Reklama

Reklama

Nie żyje aktor Michael Tylo, gwiazdor serialu "Moda na sukces"

Nie żyje Michael Tylo, aktor występujący w legendarnym telewizyjnym serialu "Moda na sukces". Zmarł 29 września 2021 roku. Miał 72 lata.

Michael Tylo (16 października 1947 - 29 września 2021)

Michael Tylo to amerykański aktor, który zyskał popularność występując w takich produkcjach jak m.in. "Szpital miejski", "Żar młodości" i "Moda na sukces".

Nie żyje Michael Tylo

Jak podają zagraniczne media, gwiazdor odszedł 29 września w swoim domu w Henderson, a o jego śmierci poinformowała Nancy Uscher - dziekan Kolegium Sztuk Pięknych University of Nevada. To właśnie tam Michael Tylo pracował jako wykładowca akademicki.

"Michael Tylo był pięknym i opiekuńczym człowiekiem. Był wzorowym przyjacielem, kolegą, nauczycielem i artystą. Miał bardzo wybitną i bogatą karierę, ale z pokorą podchodził do swoich osiągnięć. Bardzo kochał swoją rodzinę i prowadził radosne życie i opuścił nas zdecydowanie za wcześnie" - wyznała Usher w oświadczeniu dla mediów.

Reklama

Michael Tylo i "Moda na sukces"

Michael Tylo do obsady "Mody na sukces" dołączył w 2000 roku i jako Sherman Gale zdobył uznanie serialowej publiczności. Prywatnie przez kilka lat Tylo był mężem innej gwiazdy opery mydlanej; w 1987 roku wziął bowiem ślub z Hunter Tylo, która występowała w "Modzie na sukces" jako dr Taylor Hayes. Para doczekała się trójki dzieci, jednak ich związek zakończył się rozwodem w 2005 roku.

Przyczyna śmierci aktora nie została podana, chociaż - jak donoszą amerykańskie portale - Tylo w ostatnim czasie ciężko chorował. 16 października obchodziłby swoje 73. urodziny.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: michael tylo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje