Reklama

Nie wyróżniali się na tle innych dzieci

Zachwycają talentem, błyszczą urodą i kreacjami. Jednak jako dzieci nie wszystkie dziewczynki zapowiadały się na królowe ekranu, a chłopcy na amantów i bohaterów filmów akcji.

Dzieciństwo i wczesna młodość większości z nich nie upłynęła też na marzeniu o zostaniu gwiazdą kina. Nie wszyscy bowiem urodzili się w rodzinach aktorskich.

Reklama

Ojciec Brada Pitta był kierownikiem firmy transportu ciężarowego, a matka szkolnym pedagogiem. Młody Brad pasjonował się tenisem i koszykówką, dorabiał też jako kelner, a swoją restaurację reklamował przebrany za... kurczaka. Pierwszą rolą obecnego gwiazdora Hollywoodu była niewielka kreacja Randy'ego w serialu "Dallas".

Z kolei jego życiowa partnerka, Angelina Jolie, aktorstwo ma we krwi. Pierwszy raz pojawiła się na ekranie jako mała dziewczynka u boku swego sławnego ojca Jona Voighta. Aktorem (głównie w operach mydlanych) był też ojciec Jennifer Aniston. Ona sama jako nastolatka zarabiała pieniądze, pracując jako kurierka rowerowa i kelnerka.

Johnny Depp urodził się w małym miasteczku. Jego ojciec był inżynierem, matka zajmowała się domem. Synek otrzymał staranne wychowani i nic nie wskazywało, że wyrośnie na tak ekscentrycznego faceta...

Mama Leonarda DiCaprio, już zanim jej dziecko przyszło na świat, wiedziała, że zostanie ono artystą. Będąc w ciąży odwiedzała wystawy i muzea. To po wielkim Leonardzie da Vincim jej jedynak otrzymał imię. DiCaprio to dziś jeden z najlepszych amerykańskich aktorów. Zaczął swoją karierę już w wieku pięciu lat.

Bohater filmów akcji, przystojny Keanu Reeves, nie miał w rodzinie tradycji aktorskich. Przypadek sprawił, że zaproponowano mu małą rolę w serialu. Okazało się, że ma talent i tak się zaczęło. Wcześniej ostrzył za pieniądze łyżwy na lodowisku, a także przygotowywał ciasto do pizzy.

Kate Winslet karierę rozpoczęła od reklamy płatków śniadaniowych dla telewizji brytyjskiej. Julia Roberts jako dziecko kochała zwierzęta i chciała być dziennikarką.

Dziś niektórzy gwiazdorzy niechętnie wspominają swoje dzieciństwo. Wydaje się nam jednak, że nie mają powodów do wstydu. Byli przecież normalnymi dziećmi.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje