Reklama

Reklama

Nicole Kidman: Czułam się upokorzona

Nicole Kidman była tak wyczerpana po pełnym emocji dniu zdjęciowym na planie serialu "Wielkie kłamstewka", że po po powrocie do hotelowego pokoju wybiła w nim szklane drzwi.

Nicole Kidman w scenie z serialu "Wielkie kłamstewka"

W serialu HBO "Wielkie kłamstewka", będącej ekranizacją powieści Liane Moriarty, Nicole Kidman wcieliła się w borykającą się z problemem przemocy domowej Celeste Wright.

Aktorka przyznała, że podczas realizacji wymagającej emocjonalnie i fizycznie sceny, w której grany przez Alexandra Skarsgarda ekranowy mąż znęca się nad nią, reżyser Jean-Marc Vallee przerwał ujęcie.

"Był taki moment, kiedy reżyser chciał powtórzyć scenę, w której jestem rzucana na szafę, ponieważ uważał, że nie było to wystarczająco mocne"- Kidman powiedziała w rozmowie z "Hollywood Reporter". "Odrzekłam: 'Było to na tyle mocne, że aż mam siniaki, nie wierzę, że tego nie było widać'. Jak jednak wszyscy doskonale wiemy, to, co czujesz, nie zawsze obecne jest na ekranie".

Reklama

Więcej kłopotu sprawiła jednak australijskiej aktorce naga scena. "Leżałam na podłodze. Nie mogłam się podnieść. Nie chciałam wstawać. Pamiętam, że Jean-Marc podszedł do mnie między ujęciami i przykrył mnie ręcznikiem. Czułam się upokorzona, byłam załamana. Była we mnie złość. Wróciłam do domu i rzuciłam kamieniem w szklane drzwi" - ujawniła Kidman.

Prawdziwość relacji Kidman potwierdziła jej partnerka z planu zdjęciowego, przy okazji także jedna z producentek serialu - Reese Witherspoon. "Byłyśmy w hotelu, kiedy zadzwoniła do mnie i powiedziała: 'Zrobiłam najbardziej szaloną rzecz'. Wróciła z pracy, gdzie musiała odgrywać jedną z tych okropnych scen, a tu... 'Nie mogłam dostać się do mojego pokoju, więc wybiłam szybkę kamieniem'. Po czym dodała; 'Normalnie się tak nie zachowuję'" - zakończyła Witherspoon.

7-odcinkowe "Wielkie kłamstewka" zadebiutowały na antenie HBO w lutym. Bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów - zmagają się one z karierą zawodową i macierzyństwem.

Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś bardziej złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskaże winnych.

Obok Nicole Kidman i Reese Witherspoon, w serialu zobaczyliśmy również: Shailene Woodley, Laurę Dern i Zoe Kravitz.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Kidman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje