Reklama

Nicolas Cage w nowym filmie

Laureat Oscara, aktor Nicolas Cage, otrzymał główną rolę w filmie "Men With No Fear". Film wyprodukuje - odpowiedzialny m.in. za sukces "Supermana" i "X-Mena" - Bryan Singer.

Cage należy do grona najpopularniejszych aktorów na świecie. Na planie filmowym znalazł się już jako nastolatek na początku lat 80. Dziś na swoim kocie ma Oscara i Złotego Globa i mimo niedawnych 50. urodzin, nie zwalnia tempa.

Reklama

Artysta otrzymał właśnie propozycję zagrania kolejnej głównej roli. Cage wystąpi w filmie "Men With No Fear". Obraz wyprodukuje reżyser i producent Bryan Singer, który odpowiedzialny jest za sukces takich hitów, jak "Walkiria" czy "X-Men2".

Główny bohater "Men With No Fear" to mężczyzna w średnim wieku, do którego wszyscy wołają "Mule". Ostatnie lata spędził w więzieniu wrobiony przez swojego szefa Franka, który dziś jest bossem w narkotykowej organizacji. Podczas nieobecności Mule'a Frank przygarnął jego syna i wychował jak swoje dziecko. Gdy Mule wychodzi na wolność chce zemścić się na starym szefie i odzyskać swoje dawne życie...

Reżyserem filmu będzie Paco Cabezas.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Festiwal Filmowy Belinale

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bryan Singer | \ Film | Nicolas Cage

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje