Reklama

Nicolas Cage był policzkowany z powodu filmowej roli. Co ludzi zachęcało do takiego zachowania?

Nicolas Cage wspomina, że po filmie "Wpływ księżyca" zdarzało się mu, że był policzkowany w miejscach publicznych. Co ludzi zachęcało do takiego zachowania? Odpowiedź zaskakuje.

Nicolas Cage wspomina, że po filmie "Wpływ księżyca" zdarzało się mu, że był policzkowany w miejscach publicznych. Co ludzi zachęcało do takiego zachowania? Odpowiedź zaskakuje.
Nicolas Cage w Hollywood /Jason Merritt /Getty Images

Dlaczego Nicolas Cage był policzkowany?

59-letni Nicolas Cage wyznał, że po roli w filmie "Wpływ księżyca" zdarzały mu się nieprzyjemne sytuacje i był policzkowany. Ludzi inspirowała do tego czynu pamiętna scena, w której Cher wymierza gwiazdorowi siarczysty policzek.

Fani aktora czekają na kwietniową premierę jego najnowszego filmu - komediowego horroru "Renfield", by zobaczyć swojego ulubieńca jako hrabiego Draculę. Jednakże podczas wywiadu z serwisem "Entertainment Tonight" Cage rozprawiał nie tylko o "Renfieldzie".

Reklama

Aktor wrócił też wspomnieniami do "Wpływu księżyca", swojego hitu z 1987 roku. Ta obsypana Oscarami komedia romantyczna przedstawia historię zaskakującej miłości, jaka połączy Amerykankę o włoskich korzeniach, Lorettę z bratem jej narzeczonego.

Jest w tym filmie scena, gdy grający Ronny'ego Cage wyznaje po raz pierwszy Loretcie, że się w niej zakochał. Przerażona tym kobieta policzkuje go dwukrotnie, po czym wykrzykuje do niego: "Ocknij się!", próbując go przekonać, że nie mogą pozwolić sobie na romans. Scena ta bardzo zapadła widzom w pamięci. Chyba aż za bardzo...

"Przez długi czas po premierze 'Wpływu księżyca', gdy pojawiałem się na lotnisku, ludzie po prostu podchodzili do mnie, mówiąc 'Ocknij się!' i policzkowali mnie kilka razy" - wyjawił ciekawostkę.

Gdy słysząc to, dziennikarz wyraził niedowierzanie, gwiazdor zapewnił: "Właśnie tak było. To część mojej pracy". Pytany o to, dlaczego fani zachowywali się w ten sposób, Cage odparł z poczuciem humoru, że może liczyli na to, że zachwyci się ich talentem aktorskim i załatwi im rolę w kolejnym filmie. 

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicolas Cage | Wpływ księżyca

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy