Reklama

Netflix: Jakie filmy cieszą się największą popularnością? Zobacz ranking!

Jakie filmy najchętniej oglądali widzowie na platformie Netflix w minionym tygodniu? W Polsce wciąż króluje erotyk "Kolejne 365 dni" (2022), a na świecie wśród produkcji anglojęzycznych dominuje komedia "Czas dla siebie" (2022). Jakie filmy uplasowały się na kolejnych pozycjach w zestawieniu?

Netflix: Top 5 filmów w Polsce (22-28 sierpnia)

Największą popularnością w serwisie Netflix w Polsce cieszyła się minionym tygodniu produkcja "Kolejne 365 dni". Ekranizacja trzeciej części erotycznej sagi Blanki Lipińskiej "365 dni" to niekwestionowany hit platformy. 

"Tylko dla masochistów" - tak swoją recenzję filmu "Kolejne 365 dni" zatytułował dziennikarz magazynu "Variety". Nie był w tej opinii odosobniony - produkcja w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, delikatnie mówiąc, nie przypadła do gustu krytykom filmowym.

Reklama

Na drugiej pozycji w naszym kraju znalazł film "Czas dla siebie"

Gdy żona zabiera dzieci na wyjazd, pełnoetatowy tata, pierwszy raz od lat mając czas dla siebie, odnawia kontakt z dawnym przyjacielem. Spędzają razem szalony weekend, który niemal wywraca jego życie do góry nogami, pełnoetatowy tata, pierwszy raz od lat mając czas dla siebie, odnawia kontakt z dawnym przyjacielem. Spędzają razem szalony weekend, który niemal wywraca jego życie do góry nogami - brzmi opis produkcji.  

Z kolei na trzeciej pozycji w Polsce uplasowała się produkcja pt. "Dwa życia"

Tuż przed ukończeniem studiów życie Natalie (Lili Reinhart) zaczyna biec w dwóch równoległych rzeczywistościach. W jednej zachodzi w ciążę i zostaje w swoim rodzinnym mieście, a w drugiej wyjeżdża do Los Angeles. W czasie obu podróży Natalie przeżywa skomplikowaną miłość, zostaje artystką, o czym zawsze marzyła, i na nowo odkrywa siebie. Reżyserką filmu "Dwa życia" jest Wanuri Kahiu, a w pozostałych rolach występują Danny Ramirez, David Corenswet, Aisha Dee, Andrea Savage, Luke Wilson i Nia Long - czytamy na stronie dystrybutora. 

Listę pięciu najpopularniejszych produkcji Netfliksa w naszym kraju zamykają filmy "Miłość dla dorosłych" (2022) oraz "Mumia" z 2017 roku z Tomem Cruis'em w roli głównej. 

Netflix: Top 5 wśród anglojęzycznych filmów na świecie (22-28 sierpnia)

Pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych produkcji anglojęzycznych dostępnych w serwisie Netflix zajął film "Czas dla siebie", na drugiej pozycji uplasował się z kolei film "Dwa życia". Pierwszą trójkę zamyka natomiast polski film "Kolejne 365 dni"

Amerykański film o wampirach "Dzienna zmiana" zajął czwarte miejsce w zestawieniu najpopularniejszych produkcji. Pierwszą piątkę zamyka z kolei film "Purpurowe serca", który na liście hitów znajduje się już od pięciu tygodni. 

Sprawdź inne zestawienia i rankingi na RANKINGI - Film w Interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | kolejne 365 dni | Purpurowe serca | czas dla siebie | Dwa życia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy