Reklama

Reklama

Natasza Urbańska w seksownej sukience. Rozcięcie i dekolt do pasa

Natasza Urbańska nie przestaje zachwycać. Artystka, która regularnie udziela się w mediach społecznościowych, ostatnio zamieściła na swoim Instagramie kadr z festiwalu filmowego Mastercard Off Camera, który odbywał się w Krakowie. W sieci znajdziemy też sporo zdjęć z tego wydarzenia, jednak to kreacja aktorki przyciąga wzrok wielu osób.

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska wie, jak podkreślić swoje atuty. Dowodem na to mogą być stylizacje, które wybrała na międzynarodowy festiwal filmowy Mastercard Off Camera.

Jedną z nich była czerwona suknia. Aktorka wraz z Tomaszem Kotem, Andrzejem Sewerynem i Robertem Więckiewiczem rozpoczęła galę zamknięcia tego wydarzenia. Jej krwista kreacja z głębokim wcięciem i równie głębokim dekoltem zwróciły uwagę niejednego widza. Ta sukienka robi ogromne wrażenie!

Natasza Urbańska w czerwonej sukience

Śmiała publikacja, na której Natasza Urbańska pokazała swoim obserwatorom zdecydowanie więcej niż zwykle, spotkała się z niezwykle entuzjastyczną reakcją internautów. Nic w tym dziwnego! Aktorka prezentuje się wręcz obłędnie, a wielbiciele z sympatią zostawili pod jej zdjęciami mnóstwo komplementów.

Reklama

"Piękna i zdolna kobieta", "Księżniczka", "Piękna", "Cudowna", "Ależ pani jest piękna", "Jesteś absolutnie olśniewająca" - pisali fani.

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama