Reklama

Natalie Portman zdradzona przez męża? Przyłapano go z 25-latką

Kryzys w małżeństwie Natalie Portman trwa już od jakiegoś czasu. W 2022 roku para zdecydowała się na separację. Teraz zagraniczne media donoszą, że Benjamin Millepied miał zdradzać aktorkę z 25-letnia aktywistką.

Kryzys w małżeństwie Natalie Portman trwa już od jakiegoś czasu. W 2022 roku para zdecydowała się na separację. Teraz zagraniczne media donoszą, że Benjamin Millepied miał zdradzać aktorkę z 25-letnia aktywistką.
Benjamin Millepied i Natalie Portman /Gregg DeGuire/FilmMagic /Getty Images

Natalie Portman: Nie tylko aktorstwo

Natalie Portman ma polskie korzenie. Jej rodzice są Żydami - mama ma korzenie austriacko - rosyjskie, a tata polskie - jego dziadek pochodził spod Rzeszowa. Jako aktorka debiutowała w wieku 13 lat w kultowym już filmie "Leon zawodowiec" z 1994 roku. Pięć lat później zagrała żonę Anakina Skywalkera w kultowej sadze "Gwiezdne wojny" oraz w filmie "Wszędzie, byle nie tu", za rolę w którym dostała nominację do Złotego Globu.

Reklama

Choć drzwi do kariery stały przed nią otworem, 18-letnia wówczas Portman ku zaskoczeniu wszystkich ogłosiła, że zamierza się kupić na nauce. Na Harvardzie zdobyła dyplom z psychologii, który - jak często podkreśla - pomaga jej lepiej zrozumieć skomplikowane bohaterki. Studiowanie psychologii się opłaciło. Za rolę owładniętej obsesją baletnicy w "Czarnym łabędziu" Portman zdobyła Oscara.

Z jeszcze większym zaangażowaniem walczy o prawa kobiet. Aktorka wspiera inicjatywy społeczne, które mają przeciwdziałać ubóstwu, np. system mikropożyczek dla kobiet, które zakładają małe firmy w krajach rozwijających się czy edukację dziewcząt. Wsparła także ruch i akcję #meteo i akcję Time’s Up, która ma na celu przeciwdziałanie molestowaniu i pomoc jego ofiarom. W 2020 Portman wraz z grupą przyjaciółek, m.in. Evą Longorią i Jenifer Garnier, zainwestowała w drużynę kobiecej piłki nożnej, która w ubiegłym roku zadebiutowała w National Women’s Soccer.

Natalie Portman zdradzona przez męża? Został przyłapany z 25-latką

Natalie Portman i Benjamin Millepied poznali się na planie filmu "Czarny łabędź" w 2009 roku. Trzy lata później para wzięła ślub, mają dwójkę dzieci: 11-letniego syna Alepha i sześcioletniej córki Amalię. Małżeństwo ma w ostatnim czasie kłopoty. W 2022 roku zdecydowali się na separację. Mimo, że przez jakiś czas próbowali dojść do porozumienia, okazuje się, że ich małżeństwo znów wisi na włosku.

W zagranicznych mediach huczy od plotek. Millepied miał zostać przyłapany przez paparazzi z 25-letnią aktywistką, Camille Étienne. Para nie wstydziła okazywać sobie czułości. Ponadto, mężczyzna nie towarzyszył Natalie Portman na festiwalu filmowym w Cannes, gdzie promowała swój najnowszy film.

Portman jednak nie zdecydowała się odejść od męża. Informator serwisu Page Six donosi: "Nie rozstali się i próbują wszystko naprawić. Ben robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła. Kocha ją i ich rodzinę".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy