Reklama

Reklama

Najstarsza córka Dwayne'a Johnsona zaczyna karierę w wrestlingu

Zanim The Rock został gwiazdorem filmowym, przez lata z powodzeniem uprawiał wrestling. Teraz w jego ślady idzie jego najstarsza córka. Simone Johnson przygotowuje się właśnie do debiutanckiej walki na ringu.

Zanim The Rock został gwiazdorem filmowym, przez lata z powodzeniem uprawiał wrestling. Teraz w jego ślady idzie jego najstarsza córka. Simone Johnson przygotowuje się właśnie do debiutanckiej walki na ringu.
Dwayne Johnson z córką Simone Alexandrą Johnson w 2017 roku /Jeff Kravitz/FilmMagic /Getty Images

Dwayne Johnson, zanim w 2001 roku zadebiutował rolą Króla Skorpiona w filmie "Mumia powraca", zyskał sławę jako The Rock - zapaśnik występujący w popularnych amerykańskich widowiskach organizowanych przez World Wrestling Entertainment).

Teraz w ringu postanowiła się sprawdzić także jego 20-letnia córka. Simona Johnson trenuje już od kilku lat, a teraz ogłosiła w mediach społecznościowych pseudonim, pod którym stoczy niebawem swoją pierwszą profesjonalną walkę. Będzie występować jako Ava Raine. Daty jej debiutu w ringu jeszcze nie ogłoszono.

Reklama

Simone podpisała umowę z organizacją WWE na początku 2020 roku, ale jej debiut został opóźniony z powodu kilku kontuzji, które wymagały operacji i późniejszej rehabilitacji. Gdy wówczas zdecydowała o swoje karierze, Dwayne Johnson zauważył, że córka będzie pierwszą kobieta w jego rodzinie uprawiającą zapasy. Tradycje zapaśnicze w tej rodzinie są bogate. Dyscyplinę tę uprawiał dziadek aktora, Peter Maivia "High Chief" oraz dziadek Rocky Johnson "Soulman".

Simone jest córką The Rocka z pierwszego małżeństwa z zawodową kulturystką Dany Garcią. Oprócz niej aktor ma jeszcze sześcioletnią Jasmine i czteroletnią Tianę ze związku z Lauren Hashian.

Dwayne Johnson: Najbogatszy w Hollywood

Mierzy 196 cm, waży 120 kg i ma muskulaturę jak gladiator. Sam o sobie mówi: "ogromny, łysy, wytatuowany, pół-czarny, pół-Samoańczyk". Do tego jest najbogatszym gwiazdorem Hollywood.

Amerykański wrestler, znany także jako "The Rock", swój ekranowy debiut odnotował w 2001 roku w filmie "Mumia Powraca". Od tego czasu pokochali go widzowie nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Mimo że Johnson nie ma aktorskiego wykształcenia, jest dziś najlepiej opłacaną gwiazdą kina.

Znamy go z filmów: "Król Skorpion", "Jumanji: Przygoda w dżungli" czy "Baywatch. Słoneczny patrol". Wielką popularność przyniosły Johnsonowi także występy w czterech tytułach serii "Szybcy i wściekli". Po raz pierwszy pojawił się w piątym filmie cyklu.

W 2020 roku Dwayne Johnson został uznany za najlepiej zarabiającą gwiazdę na Instagramie. Hollywoodzki gwiazdor zarobił w ciągu 12 miesięcy na społecznościowej platformie aż 89,4 mln dolarów. Jak oszacowała jedna z agencji marketingu internetowego, za jeden post Johnson inkasuje od reklamodawców około 1 mln dolarów.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Dwayne Johnson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL