Reklama

Najlepsze głosy Hollywood

Aktorzy nie tylko potrafią grać, ale i śpiewać. W Hollywood najlepszym głosem może poszczycić się Scarlett Johansson. W zestawieniu najlepszych wokalistów na drugim miejscu znalazł się Ryan Gosling, a tuż za nim Robert Pattinson.

Scarlett Johansson, muza Woodyego Allena, bardzo nie lubi stawać na scenie. Wyjątek zrobiła w 2008 roku, kiedy dała namówić się na nagranie płyty. Krytycy mieli podzielone zdania, ale zdecydowana większość stwierdziła, że i na scenie muzycznej aktorka może odnieść wielki sukces.

Reklama

Znacznie bardziej znany jako piosenkarz jest Ryan Gosling. To zresztą właśnie muzyka była jego pierwszą pasją. Jako nastolatek wziął udział w telewizyjnym show dla dzieci "All New Mickey Mouse Club". Nawet dzisiaj jeszcze jest członkiem grupie rockowej "Dead Man's Bones". Poza tym gra na pianinie i wiolonczeli.

Muzykalny jest także Robert Pattinson. Nie tylko gra na gitarze i pianinie, ale nawet układa piosenki. Dwie piosenki "Never Think" i "Let Me Sign" sam skomponował i zaśpiewał. "Muzyka to mój plan B na życie, gdyby nie wyszło z aktorstwem" - powiedział ostatnio znany głównie z roli Edwarda Cullena z adaptacji powieści "Zmierzch".

Na liście śpiewających aktorów Hollywood znalazła się także Zooey Deschanel. Amerykanka nie przez przypadek dostaje role, w których musi użyć również swoich wokalnych umiejętności. Jeszcze w 2007 roku była wokalistką w grupie "Coconut Records", a później założyła zespół "She & Him".

Miejsce w zestawieniu znalazła także Jada Pinkett Smith, żona popularnego Willa Smitha. Aktorstwo to jej specjalność, ale w 2002 roku postanowiła założyć heavy-metalową grupę "Wicked Wisdom".

Nie mogło zabraknąć miejsca także dla Hugh Lauriego. Po zakończeniu swojej kariery w serialu "Dr. House" okazało się, że jest także wyśmienitym muzykiem. Od szóstego roku życia gra na pianinie, a później nauczył się posługiwać saksofonem.

Śpiewać potrafią także Russell Crowe, Johnny DeppKeanu Reeves. Pierwszy z nich musiał to udowodnić całkiem niedawno, kiedy grał w musicalu "Nędznicy". To nie był jednak jego styl. Aktor lubi mocniejsze brzmienia i ma nawet grupę rockową 30 Odd Foot of Grunts of TOFOG.

Depp z kolei uwielbia grać na gitarze. Współpracował już z zespołem Red Hot Chilli Peppers i Sex Pistols. Także Reeves stał już na scenie. Ze swoją grupą Dogstar. Teraz coraz rzadziej się zajmuje muzyką, bo całkowicie pochłonęło go aktorstwo.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje