Reklama

Reklama

Najlepsza przyjaciółka DiCaprio

Kate Winslet najbardziej ceni szczerość i naturalność. Dlatego podała do sądu gazetę, która posądziła ją o kłamstwo. Sprawę wygrała!

Brytyjski tabloid zarzucił aktorce, że chociaż namawia kobiety do akceptacji swojego ciała, to sama stosuje drakońskie diety i ciężko ćwiczy w siłowni. To dotknęło aktorkę do żywego!

"Byłam szczególnie zasmucona oskarżeniami o nieszczerość. Uznałam, że muszę domagać się przeprosin" - wyznała.

W efekcie artystka dostanie 25 tysięcy funtów odszkodowania.

Bo naigrywanie się z Kate Winslet to jak się okazuje sprawa państwowa! Niedawno oszacowano jej zarobki oraz wpływ na zwiększenie ruchu turystycznego w Wielkiej Brytanii. Okazało się, że dzięki jej karierze zainwestowano w filmy brytyjskie 50 mln dolarów, a sama gwiazda warta jest niemal dwa razy więcej! Tym samym uznano, że międzynarodowy sukces aktorki przyczynia się do rozwoju rodzimej gospodarki.

Reklama

Ważniejsze jednak od dochodu narodowego jest dla niej szczęśliwe życie u boku męża Sama Mendesa i dzieci. Pragnie wychowywać 8-letnią Mię i 5-letniego Joe z dala od show-biznesu, a przy okazji sama stara się wykonywać wszystkie obowiązki domowe.

"Wolę, żeby były zdziwione, kiedy za kilka lat ktoś je zapyta, czy miały w dzieciństwie osobistego kucharza" -powiedziała w jednym z wywiadów.

W jej życiu równie ważni są przyjaciele. A właściwie jeden - Leonardo DiCaprio.

Od czasów "Titanica" Kate i Leo bardzo się przyjaźnią. Aktorka nigdy nie zdejmuje pierścionka, który dał jej DiCaprio.

"To wyjątkowy pierścionek, wygrawerowany od wewnętrznej strony, ale nie zdradzę, co jest tam napisane" - oświadczyła.

Co na to Sam Mendes? Nakręcił film "Droga do szczęścia" z Kate i Leo w głównych rolach. W ten sposób przez cały czas miał ich pod kontrolą!

Aktualnie aktorka pracuje na planie dramatu "Mildred Pierce". Premiera w przyszłym roku.

Teleświat
Dowiedz się więcej na temat: Kate Winslet | Przyjaciółki | winslet | przyjaciółka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL