Reklama

Reklama

Nadchodzą "Złe mamuśki": Zobacz zwiastun!

Perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dosyć i postanawia ruszyć w miasto... Film "Złe mamuśki" trafi na ekrany polskich kin 5 sierpnia. Zobaczcie zwiastun!

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell (w tej roli rewelacyjna Mila Kunis).

W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża-egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje!

Reklama

Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie, odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

W filmie "Złe mamuśki" występuje plejada hollywoodzkich gwiazd: Mila Kunis, Kristen Bell, Christina Applegate i Jada Pinkett Smith. Film zadebiutuje na polskich ekranach 5 sierpnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Złe mamuśki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje