Reklama

Modna niezależnie od wieku

Catherine Deneuve twierdzi, że z wiekiem coraz trudniej być stylowym i modnie się ubierać. Ikona francuskiego kina dodaje, że niezależnie od tego, ilu zdolnych projektantów z całego świata jeszcze się objawi - serce mody zawsze bić będzie w Paryżu.

Mimo że czas obchodzi się z nią łaskawie, a jej nazwisko zestawia z przymiotnikami "największa" i "najpiękniejsza" Catherine Deneuve dostrzega, że z wiekiem coraz trudniej być modną.

Reklama

"Jest to o wiele większym wyzwaniem niż 20 lat temu. Ale nie jest to jeszcze walka. Po prostu trzeba zaakceptować, że pewne rzeczy już nie przystoją. Poza tym trzeba dłużej wypoczywać i wcześniej kłaść się spać. Aktorki muszą mieć dużo energii, ponieważ dzisiaj ten zawód to praca fizyczna" - powiedziała Deneuve.

Artystka, którą możemy podziwiać w najnowszym filmie Franois Ozona "Żona doskonała" - oprócz francuskich reżyserów faworyzuje również... francuskich projektantów mody, twierdząc, że niezależnie od tego, ilu utalentowanych Brytyjczyków czy Włochów tworzy kolekcję - serce mody bije w Francji.

"Moda zawsze kojarzyła się z Francją i zawsze będzie się o niej w ten sposób myśleć" - przekonuje Deneuve.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Catherine Deneuve | modne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje