Reklama

Mocna reakcja aktorki. Skarciła osobę z widowni

Demi Moore w ostatnich dniach wywołuje niemałe poruszenie. Produkcja z jej udziałem, "The Substance", miała premierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes i była nagradzana brawami przez aż 13 minut. Podczas pobytu we Francji aktorka pojawiła się także na organizowanej w okolicy gali amfAR, gdzie zapowiadała słynną piosenkarkę - Cher. Nakręcone podczas tego momentu filmiki szybko obiegły Internet.

Gala amfAR: "Kino przeciwko AIDS"

Między Niceą a Cannes, w miejscowości Antibes, po raz 21. zorganizowana została dobroczynna gala amfAR Cinema Against AIDS - "kino przeciwko AIDS". Toczone w jej trakcie aukcje wspierają działania Amerykańskej Fundacji Badań nad AIDS (amfAR).

W tegorocznej gali udział wzięło wielu sławnych artystów, w tym m.in.: Justin Bieber, Andrea Bocelli, Adrien Brody, Carole Bouquet, Jane Campion, Sofia Coppola, Marion Cotillard, Willem Dafoe, Rosario Dawson, Catherine Deneuve, Luke Evans, Jane Fonda, Lewis Hamilton, Rosie Huntington-Whiteley, Lara Stone, Chris Tucker.  

Reklama

Gwiazdą wieczoru tegorocznej edycji była Cher, natomiast Demi Moore zajmowała się zapowiedziami na scenie. 

Demi Moore: Ostry zwrot do osoby z publiki

Podczas zapowiedzi przed wystąpieniem Cher, aktorka nie mogła powstrzymać się przed licznymi pochwałami w jej kierunku. Nazwała ją ikoną stylu i jedną z najbardziej utalentowanych artystek wszechczasów. 

Demi Moore w swoich komplementach nie zapomniała również o wymienieniu licznych nagród zdobytych przez artystkę, wśród których znajduje się Grammy, Emmy oraz Oscar. Kiedy w trakcie wywodu usłyszała głos kogoś z publiczności, przerwała na moment wypowiedź i rzuciła do bliżej nieokreślonej osoby z publiki: 

"Czy jesteś zwycięzcą Emmy, Ty tam z tyłu sali? K***a, nie sądzę".

Komentarz został przyjęty z przymrużeniem oka i wywołał śmiech. Nie wiadomo jednak dokładnie, kto wywołał zdenerwował Moore. Na szczęście, reszta wystąpienia przebiegła już bez większych problemów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cher | Demi Moore
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama