Reklama

Reklama

Mistrzyni świata w boksie dziewczyną Bonda?

Według najświeższych doniesień, jakie docierają od twórców kolejnego filmu o Jamesie Bondzie, nową dziewczyną agenta 007 będzie Daisy Lang, mistrzyni świata w boksie. 29-letnia blondynka urodzona w Bułgarii, mieszka obecnie w Niemczech i właśnie tam wytropili ją przedstawiciele producentów filmu. Daisy Lang została poproszona o przybycie na zdjęcia próbne do "Bonda 20" i jeśli wszystko się powiedzie, wystąpi obok Pierce'a Brosnana.

"Ten casting był dla mnie jak walka. Nie mogłam uwierzyć, że to nie jest sen i naprawdę biorę w tym wszystkim udział. Nawet nie marzyłam, że będę mogła kiedyś spotkać Pierce'a Brosnana" - wyznała Daisy Lang.

Mistrzyni świata w wadze koguciej należy do Międzynarodowej Federacji Boksu. Dzięki swej urodzie, niemieccy fani, których ma sporo, nazywają ją The Lady.

W 1992 roku została mistrzynią Europy w Taekwondo, trzy lata później - uzyskała tytuł mistrzyni świata w kickboxingu. W 1996 roku zajęła się boksem i jak sama mówi: "Boks stał się moim życiem".

Reklama

David Varot, zajmujący się castngiem do "Bonda 20", powiedział: "To jak spełnienie hollywoodzkiego snu. Daisy jest prawdziwą gwiazdą ringu, jest ponadto utalentowana i piękna. Teraz ma szansę z wspaniałego sportowca stać się aktorką i gwiazdą filmu. Od sportu zaczynali przecież tacy gwiazdorzy jak Jean-Claude Van Damme czy Val Kilmer".

"Kiedy coś robię, staram się wykonać to perfekcyjnie. Jeśli nie stawiam przed sobą kolejnych wyzwań, nudzę się" - oświadczyła Daisy Lang.

Producenci mają nadzieję, że dokonali nowego odkrycia i wierzą, że "Bond 20" będzie sukcesem.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: lang | mistrzyni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy