Reklama

"Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One": Tom Cruise walczy o życie

Dystrybutor filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" udostępnił nowy zwiastun produkcji z Tomeme Cruise'em. "Nasze życie jest sumą naszych decyzji. I nie możemy uciec od przeszłości" - mówi w najnowszej zapowiedzi Ethan Hunt. Premiera obrazu zaplanowana jest na 14 lipca 2023.

Dystrybutor filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" udostępnił nowy zwiastun produkcji z Tomeme Cruise'em. "Nasze życie jest sumą naszych decyzji. I nie możemy uciec od przeszłości" - mówi w najnowszej zapowiedzi Ethan Hunt. Premiera obrazu zaplanowana jest na 14 lipca 2023.
Tom Cruise w filmie "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" /UIP /materiały prasowe

“Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One",  Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy  mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.

Reklama

W filmie zobaczymy również: Vinga Rhamesa, Simona Pegga, Rebeccę Ferguson, Pom Klementieff, Vanessę Kirby i Hayley Atwell.

Po raz kolejnym reżyserem filmu z serii "Mission Impossible" jest Christopher McQuarrie. Reżyser obiecuje, że film będzie obfitował w fantastyczne sekwencje akcji, które stały się jednym z charakterystycznych elementów serii.

Pierwsze fragmenty filmu pokazywano na CinemaConie już w 2021 roku. Tom Cruise miał przez rok przygotowywać się do scen kaskaderskich. W tym czasie wykonał 13 tysięcy skoków na motocyklu i 500 skoków na spadochronie.

"Mission: Impossible 7": Kaskaderski popis Toma Cruise'a

Wszystkie te przygotowania niezbędne były do najbardziej niebezpiecznego popisu kaskaderskiego, jaki do filmu "Mission: Impossible 7" wykonał Tom Cruise. Był to skok na motocyklu z potężnego norweskiego klifu. Grany przez Cruise’a agent Ethan Hunt spada później w otchłań, a na koniec okazuje się, że ma spadochron. 

"Moje serce wali jak szalone na samą myśl o popisie kaskaderskim, jakiego dokonał Cruise w siódmej części 'Mission: Impossible'. 13 tysięcy skoków na motocyklu, roczny trening BASE jumpingu (skoki ze spadochronem z wieżowców, mostów itp.), wiele skoków na spadochronie" - wyliczał na Twitterze Beatrice Verhoeven z "The Wrap".

"To bez wątpienia najbardziej niebezpieczna rzecz, jakiej kiedykolwiek próbowałem. Pracowaliśmy nad tym latami. Od dziecka chciałem coś takiego zrobić" - wyznał aktor.  

“Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One": Kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu "Mission: Impossible 7" były przerywane kilkukrotnie. Najpierw z powodu zamknięcia planów na całym świecie za sprawą wybuchu pandemii COVID-19. Potem po wykryciu kilku zarażeń koronawirusem wśród członków ekipy przebywającej we Włoszech. Zdjęcia do filmu powstawały nie tylko tam, ale również w Norwegii i Londynie.

Gwiazdor serii, Tom Cruise, pomógł w opracowaniu procedur bezpieczeństwa umożliwiających dalsze tworzenie filmu. Reagował za każdym razem, gdy był świadkiem naruszania tych przepisów. Jedna z takich reakcji, która wyciekła z planu, stała się hitem internetu.

“Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" trafi do kin 14 lipca 2023. Premiera kolejnej części cyklu  - “Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two" zaplanowana jest na 28 czerwca 2024.

W filmie zobaczymy znanych z poprzednich części aktorów: Vinga Rhamesa, Henry'ego Czerny'ego, Simona Pegga, Rebeccę Ferguson, Vanessę Kirby i Fredericka Schmidta. Na ekranie zobaczymy też nowe twarze: Hayley Atwell, Poma Klementieffa, Shea Wighama, Esai Moralesa, Roba Delaneya, Charlesa Parnella, Indirę Varmę, Marka Gatissa i Cary'ego Elwesa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mission: Impossible 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy