Reklama

Reklama

"Mission: Impossible 7": Zdjęcia wstrzymane z powodu koronawirusa

Produkcja filmu "Mission: Impossible 7" została wstrzymana ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa. Najnowszy film słynnej serii, z Tomem Cruisem w roli agenta Ethana Hunta, był kręcony w Wielkiej Brytanii. Nie ujawniono, kogo dotyczył wynik testu.

Tom Cruise na planie filmu "Mission Impossible 7"

Rzecznik produkcji podkreślił, że prace nad projektem będą wstrzymane do 14 czerwca.

"Tymczasowo zamroziliśmy produkcję 'Mission: Impossible 7' do 14 czerwca z powodu pozytywnych wyników testów na koronawirusa w czasie rutynowych badań" - czytamy w oświadczeniu.

"Przestrzegamy wszystkich protokołów bezpieczeństwa i będziemy nadal monitorować sytuację" - poinformowano.

Podobnie jak większość hollywoodzkich produkcji, film ma skomplikowaną drogę na duży ekran. Najpierw na filmowanie wpłynęło zamknięcie całej branży w lutym 2020 roku (tuż przed zaplanowanymi zdjęciami w Wenecji), później nastąpił szereg kolejnych przerw w realizacji zdjęć.

Reklama

W październiku produkcja została na przykład opóźniona ze względu fakt, że 12 osób na planie we Włoszech uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Z kolei w grudniu wyciekło nagranie, na którym Criuse krzyczy na ekipę za złamanie wytycznych dotyczących COVID-19.

Kiedy Cruise zobaczył dwóch członków załogi, stojących zbyt blisko siebie przed ekranem komputera, powiedział im: "Jeśli zobaczę, że robisz to jeszcze raz, to już cię kur** nie ma".

Tym razem nie ujawniono, kogo dotyczył wynik testu. Nie wiadomo, czy to ktoś z aktorów, np. Tom Cruise czy z ekipy realizującej produkcję.

O wstrzymaniu zdjęć po raz pierwszy poinformował "The Hollywood Reporter".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mission: Impossible 7

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje