Reklama

Reklama

Miłość w filmowym świecie: Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons, jak wiele par w tej branży, poznali się na gruncie zawodowym. Gdy ich miłość rozkwitała, trzymali ją z dala od blasku fleszy. Dziś zdarza się im sporadycznie bywać razem na ściankach, ale nadal skrzętnie strzegą swojej prywatności. Jaka jest historia ich miłości?

Anna Mucha uwielbia prowokować, ale wyłącznie na własnych zasadach. Choć mogłoby się pozornie wydawać, że na Instagramie pokazuje wszystko, to w rzeczywistości skrupulatnie omija tematy dotyczące jej życia prywatnego. 

Gwiazda milczała m.in. wtedy, gdy plotkowano, że między nią a byłym już partnerem Marcelem Sorą nie dzieje się dobrze. Nie komentowała także doniesień, że ponownie związała się z Jakubem Wojewódzkim. W końcu prawda wyszła jednak na jaw, a o jej nowej miłości dowiedzieli się także fani. 

Reklama

"Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie 'ustrzelił' - zdradził w 2020 roku ich przyjaciel w rozmowie z "Fleszem". 

Anna Mucha i Jakub Wons: Jak się poznali?

Drogi tych dwojga przecięły się przeszło sześć lat temu w czasie prób do spektaklu "Letni dzień". Cztery lata temu Jakub Wons dołączył też do obsady "M jak miłość", wcielając się w epizodyczną rolę. Wielu spekuluje, że to właśnie wtedy między przyszłymi partnerami zaiskrzyło. 

Gdy fani dowiedzieli się o łączącym ich uczuciu, oni byli już w nie mocno zaangażowani. Dziś rzadko pojawiają się razem publicznie, ale gdy już to uczynią - zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. 

Para wystąpiła wspólnie m.in. na premierze filmu "Kogel Mogel 4". Później Mucha pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z tej uroczystości, podpisując je słowami: "O dobra, to ślubne już jest". 

Zakochani rozwijają swoje kariery niezależnie, ale zdarza się im także pracować wspólnie. Spektakl "Przygoda z ogrodnikiem" jest na to świetnym przykładem - Jakub Wons jest jego reżyserem, a Anna Mucha nie tylko w nim występuje, ale także pełni rolę producentki. 

Anna Mucha: Trzy dekady na ekranie

Anna Mucha jest znana z wielu ról filmowych i serialowych. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z produkcji takich jak "Panna Nikt", "Lista Schindlera", "Chłopaki nie płaczą", "Młode wilki", "Matki, żony i kochanki", "M jak miłość" i "W rytmie serca".

Anna Mucha cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Nie od razu tak było, gdyż na swoją pozycję w świecie show-biznesu pracowała długo. Aktorka w tym roku skończyła już 42 lata, ale kompletnie nie przejmuje się upływającym czasem.

Kariera Anny Muchy trwa już przeszło 30 lat. Przygodę z aktorstwem zaczynała w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak", wcielając się w rolę Sabinki. Miała wtedy 9 lat. Z kolei pierwszą główną rolę Anna Mucha zagrała w filmie "Przeklęta Ameryka" Krzysztofa Tchórzewskiego. Punktem zwrotnym w jej karierze była kreacja Danki Dresner w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga.

Po tym filmie zaczęli ją dostrzegać również inni reżyserzy. Od dłuższego czasu Annę Muchę oglądać można głównie w komediach romantycznych i serialu "M jak miłość", w którym gra od 17 lat.
Choć Anna Mucha w wywiadach i mediach społecznościowych lubi eksponować swój niepokorny charakter, za kulisami ma opinię pracowitej i profesjonalnej.

Jakub Wons ma 40 lat, od 2018 roku gra Roberta w serialu "Klan"

Zanim został partnerem Anny Muchy, przez wiele lat związany był z Hanną Konarowską. Jest synem znanego aktora teatralnego i filmowego, Grzegorza Wonsa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL