Reklama

Reklama

Mikołaj Roznerski zachwycony Alicją Bachledą-Curuś

Mikołaj Roznerski jest zachwycony współpracą z Alicją Bachledą-Curuś na planie filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Swoją filmową narzeczoną uważa nie tylko za zjawiskową aktorkę, ale i zachwycającą dziewczynę.

Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś spotkali się na planie filmu Kingi Lewińskiej "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Jest to komedia romantyczna, która opowiada o siedmiu mężczyznach poszukujących miłości i szczęścia. Mikołaj Roznerski wcielił się w postać Tomasza - odnoszącego sukcesy pracownika agencji reklamowej. W roli jego przyszłej żony, Basi, widzowie zobaczą natomiast Alicję Bachledę-Curuś. Aktor nie ukrywa, że filmowa narzeczona go oczarowała.

- Zachwyciła mnie, bo kogo nie ona zachwyciła. To zachwycająca dziewczyna bardzo, zachwycająca aktorka - mówi Mikołaj Roznerski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Para bardzo zaprzyjaźniła się pracy na planie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Oboje chwalili także swoją współpracę w wywiadach przed premierą filmu. Mikołaj Roznerski twierdzi, że nie tylko on jest zachwycony Alicją Bachledą-Curuś.

- Wydaje mi się, że skoro zagrała w tym filmie, to producentów też zachwyciła i reżyserkę. Zachwyca za oceanem, to bardzo zjawiskowa aktorka - mówi Mikołaj Roznerski.

Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" wszedł na ekrany kin 26 lutego. Oprócz Alicji Bachledy-Curuś i Mikołaja Roznerskiego można w nim oglądać m.in. Aleksandrę Hamkało, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego i Piotra Głowackiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje