Reklama

Reklama

​Michał Żebrowski uczcił roczek syna intymnym zdjęciem

Pierwsze urodziny dziecka do w każdej rodzinie wielkie święto. Nie inaczej jest u Aleksandry i Michała Żebrowskich, którzy właśnie świętują roczek najmłodszego syna, Feliksa. Każde z nich zamieściło z tej okazji post na Instagramie, ale to zdjęcie opublikowane przez aktora budzi największe wzruszenie. W takiej sytuacji jeszcze nigdy go nie widzieliśmy!

Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą

5 sierpnia 2020 roku Aleksandra i Michał Żebrowscy przywitali na świecie małego Feliksa. Michał Zebrowski upamiętnił jego pierwsze urodziny zdjęciem, które pokazuje go w bardzo intymnej sytuacji z dnia, w którym najmłodszy synek przyszedł na świat. Aktor w czepku ochronnym i z maseczką na twarzy tuli w ramionach nowo narodzonego chłopca do gołej klatki piersiowej. Prawdopodobnie są to pierwsze godziny dziecka na tym świecie, a szczęśliwy tata kanguruje małego Feliksa.

Szczere wyznanie żony Michała Żebrowskiego

Ta niepublikowana dotąd fotografia wywołała wzruszenie Joanny Liszowskiej, która napisała w komentarzu: "Misiek, czy może być coś ważniejszego?". "Co za piękna, wzruszająca fota", "Supertata" - pisali internauci. Choć znaleźli się także tacy, których zdjęcie wprowadziło w błąd, bo myśleli, że Michałowi Zebrowskiemu urodziło się jeszcze jedno dziecko i przesyłali gratulacje.

Reklama

Z kolei Aleksandra Żebrowska roczek Feliksa uczciła z humorem, publikując zdjęcie swojego pierwszego po porodzie szpitalnego śniadania.

Choć narodziny najmłodszego syna (to trzecie dziecko Żebrowskich, mają jeszcze 11-letniego Franciszka i 8-letniego Henryka) były dla pary spełnieniem marzeń. Jak bowiem wyjawiła Aleksandra Żebrowska kilka dni przed tym, zanim mały Feliks pojawił się na świecie, wcześniej kilkukrotnie poroniła ciąże.

Opowiadała o tych dramatycznych wydarzeniach w sposób bardzo szczery i otwarty. Jej wyznanie przełamało społeczne tabu i w kolejnych miesiącach o osobistych doświadczeniach związanych z tym trudnym tematem zdecydowało się powiedzieć wiele innych gwiazd, między innymi Joanna Koroniewska i Paulina Smaszcz.

W kolejnych miesiącach po trzecim porodzie Żebrowska przełamywała kolejne tabu związane z macierzyństwem. Poruszyła między innymi temat nietrzymania moczu u młodych mam oraz dosadnie pisała w social mediach o problemach, jakie się pojawiają podczas karmienia piersią.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje