Reklama

Reklama

Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kilogramów

Michał Koterski był we wtorek, 19 maja, gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie "Domówka u Dowborów". W pewnym momencie pochwalił się sporym brzuchem i powiedział, że waży 100 kilogramów.

Michał Koterski przekonuje, że przytył tylko do roli

Podczas rozmowy Koroniewska i Dowbor rozmawiali z aktorem m.in. o tym, co robił przed ostatnie tygodnie, które spędził w domowej izolacji.

Zapytany o to, czy przytył, Koterski wyznał, że tak i to sporo. Natychmiast dodał jednak, że nie jest to skutek objadania się i braku ruchu podczas kwarantanny, ale efekt celowego działania. "Ważę setkę. Przytyłem do roli" - wyjaśnił i z dumą zaprezentował przed kamerą spory brzuch.

Koterski zdradził też, że przygotowuje właśnie nowy projekt filmowy. Do udziału w tej produkcji zaprosił Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Zawieruchę, Antoniego Pawlickiego i Sebastiana Stankiewicza, sam też wystąpi w niej jako aktor. Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na 29 lipca.

Reklama

Koterski zapewnił, że będzie to ciekawy projekt, jednak nie chciał opowiadać o żadnych szczegółach. "Powiem tylko, że ten film nie przejdzie bez echa" - powiedział tajemniczo aktor.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Michał Koterski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje