Reklama

Megan Fox w bikini

W internecie pojawił się fragment komedii "This Is 40", w którym Megan Fox pojawia się w bikini. Aby zobaczyć więcej, amerykańscy widzowie muszą poczekać do 21 grudnia. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

"This Is 40" to najnowsza komedia Judda Apatowa, producenta takich hitów, jak: "Druhny", czy "Supersamiec".

Reklama

Głównymi bohaterami "This Is 40", reklamowanymi jako kontynuacja przeboju "Wpadka", jest przeżywająca kryzys para (Paul Rudd i Leslie Mann), która przygotowuje się do obchodów tytułowych urodzin.

Megan Fox wciela się w postać Desi - przyjaciółki bohaterki granej przez Leslie Mann.

We fragmencie, który pojawił się w internecie, bohater Paula Rudda wspólnie z kolegą (Robert Smigel) przerywają przygotowania do uroczystości, by zerknąć okiem na pluskającą się w basenie Desi. Ich pogawędce dotyczącej urody kobiet, z którymi musza pracować, przypatrują się z bezpiecznej odległości ich małżonki (Leslie Mann z Annie Mumolo).

Seksapil Megan Fox został zaakcentowany również w zwiastunie filmu, w którym znalazła się scena, Megan Fox rozbiera się do bielizny a partnerująca jej na ekranie Leslie Mann sprawdza, czy biust gwiazdy nie jest przypadkiem z silikonu. Niedowierzająca jędrności piersi seksownej aktorki Mann dotyka ciała Megan Fox, pytając się: "Są prawdziwe?". "Po prostu jestem młoda" - odpowiada bohaterka Fox.

To kolejny epizod Megan Fox eksponujący ciało gwiazdy "Tranformersów". Przypomnijmy, że aktorka wzięła również udział w filmie "Dyktator" Saszy Barona Cohena, gdzie jej zadaniem były głównie łóżkowe igraszki z tytułowym bohaterem.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje