Reklama

Meg Ryan przesadziła z operacjami plastycznymi?

Lepsze jest wrogiem dobrego - chciałoby się powiedzieć patrząc na to, jak wygląda obecnie 52-letnia Meg Ryan. Gwiazda "Bezsenności w Seattle" najwyraźniej przesadziła z operacjami plastycznymi.

Delikatna blondynka o subtelnych rysach zmieniła się nie do poznania. Ma opuchnięta twarz, wystający podbródek i tonę błyszczyku na ogromnych ustach. Złośliwi twierdzą, że jej kolejną rolą mógłby być Joker z serii filmów o Batmanie. Czyżby Meg Ryan nie potrafiła pogodzić się z upływem czasu?

źródło: Agencja TVN/x-news

52-letnia gwiazda naprawdę nazywa się Margaret Mary Emily Anne Hyra. Przyszła na świat w Fairfield, lecz po debiucie w "Bogatych i sławnych" (1981) George'a Cukora postanowiła przenieść się do Nowego Jorku i zmienić nazwisko na Meg Ryan.

Reklama

Mało kto wie, że to anagram słowa Germany. Meg błyszczała w latach 80. i 90., my zaś pamiętamy ją z ról w filmach "Interkosmos" (1987), "Kiedy Harry poznał Sally" (1989), "Bezsenność w Seattle" (1993), "Francuski pocałunek" (1995), "Masz wiadomość" (1998) oraz "Kate i Leopold" (2001).

eden z najsłynniejszych filmów Meg Ryan to komediodramat "Kiedy Harry poznał Sally" z 1989 roku. Scena udawanego orgazmu w wykonaniu aktorki przeszła do historii kina.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meg Ryan | jak wygląda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy