Reklama

Mąż Agaty Mróz o filmie "Nad życie"

Na ekranach kin można oglądać film o życiu Agaty Mróz. Decyzja, czy zgodzić się na jego realizację, nie była dla męża Agaty - Jacka Olszewskiego łatwa do podjęcia. "Miałem mieszane uczucia ze względu na to, że była to dla mnie jeszcze bardzo bliska historia. To było pół roku po pogrzebie Agaty, więc miałem moralne wahania" - mówił na planie filmu.

Reklama

"Każdą emocję, która była w filmie miałem rozłożoną w czasie, nie na 90 min, ale na wiele miesięcy. Nasze małżeństwo, dziecko, rozpatruję tylko w pozytywnych aspektach. Trudne staram się odsuwać od siebie i zawsze staram się szukać czegoś pozytywnego" - dodał.

W filmie "Nad życie" Jacek Olszewski pojawia się wraz z córką w scenie ślubu, jako jeden z gości.

"Czułem się bardzo dziwnie, kiedy tak naprawdę składałem życzenia samemu sobie - wspomina.

Dla Michała Żebrowskiego - filmowego Jacka, "Nad życie" jest przede wszystkim filmem o nadziei.

"Chcieliśmy mądrze wzruszyć i podnieść na duchu. To było czuć na sali kinowej. I to jest zwycięstwo tego filmu, że ludzie zarówno płaczą na tym filmie, jak i się uśmiechają" - stwierdził w "Dzień Dobry TVN" aktor.

"Dla mnie najtrudniejszą sceną było odejście Agaty do izolatki, tuż przed przeszczepem, kiedy żegna się z mężem i córką" - wspominała z kolei Olga Bołądź w programie "RMF Extra".

"Przygotowując się do roli, słyszałam, jak jej mąż Jacek kiedyś o tym opowiadał i cały czas miałam w głowie ten obraz. Graliśmy z dzieckiem, które było malutkie, może trzytygodniowe. Świadomość słów, które do tego dziecka wypowiadam, fakt, że zostawiam Michała, do którego się przyzwyczaiłam na planie, a potem widok naszych dłoni przykładanych do szyby kiedy on zostaje w świecie, gdzie się wszystko dzieje, a ja w surowej, sterylnej izolatce, z której nie wyjdę dopóki nie będę zdrowa, sprawiało, że po każdym dublu byłam zaryczana" - dodała.

Zobacz, co Jacek Olszewski mówi o filmie "Nad życie":


"Nad życie" to opowieść o odnoszącej międzynarodowej sukcesy siatkarce, która zakochuje się bez pamięci w Jacku. O takiej miłości marzy przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon.

Po dramatycznej informacji Agata rozpoczyna wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Obok Olgi Bołądź i Michała Żebrowskiego w filmie występują również Danuta Stenka i Hanna Konarowska.


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: żyja | zycie | życia | film | \ Film | NAD | Życie | Nad życie | Olga Bołądź | Agata Mróz | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama