Reklama

Matthew McConaughey YouTuberem

Mało kto wie, że hollywoodzki gwiazdor Matthew McConaughey jest nie tylko aktorem, ale również YouTuberem. Jego aktywność na popularnym portalu jest jednak znikoma. W przeciągu dwóch lat aktor zamieścił tylko sześć nagrań.

Matthew McConaughey mniej popularny niż Dawid Kwiatkowski?

O ile na filmy z Matthew McConaughey ciągną do kina tłumy, o tyle jego twórczość na serwisie YouTube znają tylko nieliczni. Jeszcze niedawno materiały, które opublikował, miały od kilkuset do kilku tysięcy wyświetleń. Gdy na konto aktora natrafili dziennikarze i nagłośnili jego internetową działalność, statystyki błyskawicznie się poprawiły.

Reklama

W swoim filmikach McConaughey mówi zazwyczaj o akcjach społecznych, które wspiera. Próbuje m.in. pomóc ludziom bezdomnym. Aktor zamieścił również zwiastuny bajek, do których podkładał głos ("Kubo i dwie struny", "Sing"). Filmiki Matthew są bardzo amatorskie, prawdopodobnie nagrywane kamerą telefonu komórkowego. "Witajcie, z tej strony McConaughey!" - tak wita się ze swoimi fanami.

Aktualnie aktor ma 43 tysiące subskrypcji. Dla porównania, polską gwiazdę - Dawida Kwiatkowskiego śledzi na serwisie YouTube 184 tysiące osób.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matthew McConaughey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama