Reklama

Reklama

Matthew McConaughey: Schudł, teraz tyje

Do roli w filmie "Witajcie w klubie", gdzie wcielił się w postać ofiary AIDS, Matthew McConaughey schudł ponad 20 kilogramów. Teraz aktor przyznaje, że o wiele trudniejsze jest wrócenie do poprzedniej wagi.

McConaughey wyjaśnił w rozmowie z serwisem Hollyscoop.com, że przybieranie na wadze kosztuje go więcej pracy, niż sobie wyobrażał, ponieważ w trakcie drastycznej diety przygotowującej go do roli w filmie "Witajcie w klubie" jego organizm przyzwyczaił się do głodowania.

"Nadrobiłem już 20 kilo. Przybieranie na wadze jest trudniejsze niż sądziłem. O wiele zabawniejsze, lecz także bardziej skomplikowane" - przyznał aktor dodając, że wracanie do poprzedniej wagi przypomina maraton.

"Jak tylko możesz zjeść pierwszy większy posiłek, rzucasz się na niego sprintem, lecz twoje ciało nie ma 80 kilogramów, tak jak je zapamiętałeś. Trzeba podchodzić do tego ze spokojem .To jak maraton" - spuentował gwiazdor.

Reklama

"Witaj w klubie" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał tytułowy Dallas Buyers Club. Klub, których członkowie czyli chorzy na AIDS za określoną sumę pieniędzy mieli dostęp do tej nowatorskiej formy kuracji.

Za reżyserię obrazu odpowiada Jean-Marc Vallée, twórca znanych z naszych ekranów filmów "C.R.A.Z.Y" i "Cafe de flore". W "Witaj w klubie", obok McConaugheya, zobaczymy także: Jennifer Garner, Jareda Leto i Steve'a Zahna.

Polska premiera "Witaj w klubie" zaplanowana jest na 14 marca.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Matthew McConaughey | Witaj w klubie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL