Reklama

Reklama

Matt Dillon: Pracownik miesiąca

Matt Dillon ("O czym marzą faceci") i Steve Zahn ("Chłopaki mojego życia") prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w czarnej komedii "Employee of the Month". Producenci rozmawiają również z Christiną Applegate (serial "Świat według Bundych"). Obraz powstanie w firmie Bull's Eye Entertainment. Autorami historii są telewizyjni scenarzyści i aktorzy Mitch Rouse i Jay Leggett.

Mitch Rouse nie tylko jest autorem scenariusza opowieści, podczas prac nad "Employee of the Month" zadebiutuje również jako reżyser.

Film określany jest jako połączenie wątków znanych z obrazu "Raising Arizona" z zakończeniem równie zaskakującym, jak w przeboju... "Podejrzani".

Matt Dillon zagra w filmie Davida Wellsa, który pewnego dnia zostaje wyrzucony ze swej ukochanej pracy w banku. Na dodatek odchodzi od niego narzeczona, Sara (Christina Applegate), która odkrywa, że bohater zdradzał ją z koleżanką z pracy. Najlepszy przyjaciel Davida, Jack (Steve Zahn) próbuje go przekonać, iż lepiej nie mogło się zdarzyć, jednak sytuację komplikuje zuchwały napad na bank. Po pewnym czasie David odkrywa, iż większość tych wydarzeń nie do końca jest w rzeczywistości taka, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Reklama

Pierwszy klaps na planie "Employee of the Month" padnie 2 czerwca w Los Angeles. Budżet obrazu nie powinien przekroczyć 10 milionów dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Christina Applegate | Matt Dillon | Steve Zahn

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy