Reklama

Maria Niklińska: Uroda nie zawsze pomaga

22-letnia Maria Niklińska (serial "Klan") w nowej polskiej komedii romantycznej "Ja wam pokażę!" wciela się w Tosię, córkę Judyty, bohaterki popularnych książek Katarzyny Grocholi. W czacie przeprowadzonym w portalu INTERIA.PL, młoda aktorka, córka popularnej prezenterki telewizyjnej Jolanty Fajkowskiej, opowiedziała m.in. dlaczego nie została modelką i o tym, że uroda nie zawsze pomaga w zdobywaniu ról.

- To, że słyszę czasami, iż jestem ładna, wcale nie znaczy, że sama siebie też tak postrzegam. Myślę, że uroda może pomóc, ale też i przeszkodzić - parę razy usłyszałam, że "jestem za ładna do jakiejś roli" - żaliła się Maria Niklińska.

Reklama

Aktorka przyznała również, że nigdy nie chciała być modelką.

- Po pierwsze, jestem za niska na bycie modelką, a podczas jednej z sesji zdjęciowych, kiedy miałam 18 lat, usłyszałam, że nie jestem już "pierwszej młodości". Po drugie, teraz modelki zaczynają pracę mając 13 lat, a w moim wieku podobno kończą karierę.

Podczas rozmowy z INTERIA.PL młoda aktorka zdradziła m.in., jakie ma najbliższe zawodowe plany.

- Teraz jestem w trakcie przygotowywania spektaklu teatralnego "Opowieści Hollywood", premiera odbędzie się 16 stycznia. To moje pierwsze poważne przedstawienie.

- Potem zaczynamy przygotowania do drugiego spektaklu, "Trzy siostry" Czechowa. I to są moje najbliższe plany, nawet w przerwie świąteczno-sylwestrowej mamy próby - wyznała Maria Niklińska.

Zapraszamy do lektury zapisu czata z Marią Niklińską!

Komedia romantyczna "Ja wam pokażę!" zadebiutuje na ekranach kin 10 lutego 2006. INTERIA.PL jest patronem medialnym filmu.

Zapraszamy na oficjalną stronę produkcji!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | młoda aktorka | uroda | Maria | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje