Reklama

Reklama

"Manu. Bądź sobą!": Roksana Węgiel promuje animację

Świetny dubbing z głosami Czesława Mozila i Adama Zdrójkowskiego, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów - jednym słowem "Manu. Bądź sobą!" - animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film zagości w kinach 5 kwietnia i jest piękną oraz zabawną opowieścią o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają znaczeń, a wiara we własne siły potrafi czynić cuda. Promocję "Manu. Bądź sobą!" wspiera wielki hit Roksany Węgiel "Anyone I Want To Be", do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji.

Roksana Węgiel gościnie pojawiła się w polskim zwiastunie animacji "Manu. Bądź sobą!"

Roksana Węgiel, zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior ma zaledwie 14 lat i szereg sukcesów na koncie. Jako pierwsi w jej głosie zakochali się widzowie TVP, kiedy brawurowo wygrała program "The Voice Kids". Utalentowana nastolatka to prawdziwy wulkan energii. W swoim życiu zdążyła już uprawiać akrobatykę, trenować judo oraz tańczyć zarówno hip-hop jak i taniec towarzyski. Jednak największą pasją Roxie pozostaje śpiew. Jej nietypowa jak na 13-latkę dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi, zachwycają zarówno jej rówieśników jak i dorosłych. Edyta Górniak w programie "The Voice Kids" nie kryła zachwytu: "Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyonce w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu".

Swój talent odkryła nietypowo. Na obozie judo wzięła udział w konkursie karaoke i zebrała wiele gratulacji. To zachęciło ją do dalszej pracy nad możliwościami swojego głosu. Nietypowo również zaczęła się jej przygoda z autorskim materiałem. Kompozytor jej pierwszej piosenki "Żyj" - Juliusz Kamil - zauważył ją na konkursie piosenki Majki Jeżowskiej, na którym znalazł się przypadkiem. Od razu zaproponował jej współpracę. Prawdziwy przełom nastąpił po programie "The Voice Kids", gdzie pod opieką Edyty Górniak Roxie dotarła na sam szczyt. Wygrana w show otworzyła jej wiele możliwości. Jej pierwszy teledysk do singla "Żyj" został obejrzany ponad 11 milionów razy, a w mediach społecznościowych śledzi ją blisko 600 tysięcy osób!

Reklama

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.


Reklama

Reklama

Reklama