Reklama

​Małgorzata Socha wie, jak poślubić milionera

​Małgorzata Socha relacjonuje swoim fanom postępy w pracy nad swoją nową produkcją "Jak poślubić milionera". Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio kilka intrygujących kadrów w ślubnej odsłonie i jedno, na którym prezentuje się niczym... "Śpiąca Królewna".

Już niebawem zobaczymy Małgorzatę Sochę w komedii romantycznej "Jak poślubić milionera".

Małgorzata Socha chętnie dzieli się ze swoimi wielbicielami urywkami z życia zawodowego. Ostatnio na jej Instagramie pojawia się coraz więcej relacji z pracą nad produkcją "Jak poślubić milionera".

Jej najnowsza publikacja z planu zachwyciła obserwatorów. Widzimy na niej aktorkę, która oddała się chwili odpoczynku... w pięknej ślubnej kreacji. Fani przyznają, że to właśnie ona wygląda jak milion dolarów!

Reklama

Wśród komentarzy znajdziemy również zabawną uwagę Kasi Zielińskiej, która w odpowiedzi na opis "Śpiąca Królewna" napisała: "Niezła piżama! Sypiasz również w szpilkach?".

Nie trzeba było długo czekać na dowcipną ripostę Sochy, która krótko stwierdziła: "Pewnie! I w pełnym makijażu".

Także w komentarzach pod publikacją natrafimy na wiele komplementów i słów zachwytu: "Piękna sukienka, piękna Królewna...", "Cudna!", "Piękna sukienka! Jaka to? Wygląda obłędnie", "Ta to ma życie, królewskie jak nic!", Pięknie!", "Piękna kobieta w cudownej sukni!".


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Jak poślubić milionera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje