Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w trzeciej części "Młodych wilków"!

Małgorzata Kożuchowska zagra w trzeciej części kultowych "Młodych wilków". 20 lat temu Jarosław Żamojda powierzył początkującej wówczas aktorce niewielką rólkę w swym debiutanckim obrazie. Tym razem to ona ma być gwiazdą filmu.

Małgorzata Kożuchowska jest teraz bardzo zapracowana

Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać na brak pracy. Właśnie poinformowała swoich fanów na Facebooku, że rozpoczęła zdjęcia do kolejnej serii "rodzinki.pl", w czerwcu wraca na plan "Drugiej szansy", a w sierpniu - po 20-letniej przerwie - znów wcieli się w postać, którą w 1995 roku zagrała w kultowych "Młodych wilkach". Tym razem Marzena - sekretarka gangstera Jerzego Chmielewskiego (Jan Nowicki) - będzie jedną z głównych bohaterek filmu.

Małgorzata Kożuchowska, która niedawno zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych polskich gwiazd opublikowanym przez jeden z najpopularniejszych polskich tygodników opiniotwórczych, od wielu lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Aktorka bardzo się z tego cieszy, ale wie - co powiedziała w wywiadzie - że zawód, który uprawia, jest kapryśny i nikomu nie daje gwarancji bezpieczeństwa.

Reklama

- Uważam, że jedyne, co stanowi o naszej sile, to umiejętność zachowania zdrowego rozsądku w każdej sytuacji. Nie wolno kombinować, nie wolno udawać... Trzeba mieć poczucie własnej wartości mimo obowiązujących sezonowo mód - twierdzi.Małgorzata Kożuchowska bardzo rozważnie wybiera role, w które się wciela.

- Nie muszę robić wszystkiego! Chcę wybierać to, co dla mnie najcenniejsze, najciekawsze, co przynosi mi satysfakcję - powiedziała prawie 20 lat temu w wywiadzie i do dziś trzyma się zasady, że jako aktorka musi umieć odróżniać rzeczy błahe od ważnych, zbędne od potrzebnych.

Kożuchowska kiedyś była bardzo skupiona na pracy, chciała po prostu grać. Dziś najważniejsza jest dla niej rodzina - mąż i synek.

- Jestem we wspaniałym momencie życia jako kobieta i jako aktorka - powiedziała niedawno, dodając, że nie znaczy to, iż nie marzy o kolejnych ciekawych, pięknych rolach w interesujących produkcjach.

3 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie film "Kochaj" z Małgorzatą Kożuchowską w jednej z głównych ról, na premierę czeka też międzynarodowa produkcja "Music, War and Love" z jej udziałem.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje