Reklama

Magiczna "Królewna Śnieżka"

Premiera filmu "Królewna Śnieżka", która odbyła się 12 marca w Warszawie, przyciągnęła tłumy dzieci i ich rodziców. Wszyscy byli zachwyceni nową, dynamiczną ekranizacją klasycznej bajki braci Grimm oraz świetnym dubbingiem polskich aktorów.

W hollywoodzkiej obsadzie złą królową gra Julia Roberts a królewnę Śnieżkę Lily Collins, córka słynnego muzyka Phila Collinsa. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyły tym postaciom Agata Kulesza oraz Marta Żmuda Trzebiatowska.

Reklama

"To była cudowna praca i jednocześnie super wyzwanie" - opisała swoją pracę przy dubbingu Żmuda Trzebiatowska.

"Atmosfera, która się wytworzyła w studio była tak przyjacielska i rodzinna, że niemal po pierwszych dwóch minutach zapominałam o tremie. I starałam się oddać jak najlepiej to, co zrobiła Lily Collins swoim głosem. Czasami było tak, że czułam się jakbym grała z samą Julią Roberts. To było trochę magiczne" - dodała.

Trema, o której wspomniała aktorka nie była przypadkowa, ponieważ był to jej pierwszy dubbing w filmie aktorskim. Marta Żmuda Trzebiatowska przyznała, że przez pierwsze dni pracy w studio była tak przejęta, że gdy pewnego wieczoru zamawiała taksówkę, na pytanie dyspozytorki o nazwisko, o mało co nie odpowiedziała... Królewna Śnieżka.

Aktorce towarzyszył na premierze jej ukochany, Adam Król, który cierpliwie znosił "zmasowany atak" dziennikarzy i fotoreporterów na swoją wybrankę. I nic dziwnego, ubrana w śliczną białą suknię wyglądała jak prawdziwa królewna.


Wśród znanym mam, które pojawiły się na premierze z dziećmi, były m.in. Anna Nowak-Ibisz z synem Vincentem i Aleksandra Woźniak z córkami Anią i Julią. Niestety na premierze nie pojawiła się polska Julia Roberts, czyli dubbingująca ją Agata Kulesza. Za to obecny był Grzegorz Kwiecień, który zagrał księcia oraz Elżbieta Kopocińska, reżyserka dubbingu, z firmy Start International Polska.

Premiera filmu "Królewna Śnieżka", którego dystrybucją w Polsce zajmuje się Monolith Films, o dwa tygodnie wyprzedziła premierę amerykańską.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje