Reklama

Magdalena Różczka: Być jak Rachel Weisz

Co łączy te dwie piękne i utalentowane aktorki? Wspólny występ w zrealizowanej z rozmachem, fantastycznej produkcji Disneya - "Oz: Wielki i Potężny", która już 8 marca pojawi się w polskich kinach?

Żona agenta 007, Rachel Weisz wciela się w postać złej czarownicy Evanory, zaś gwiazda serialu TVN "Lekarze", Magdalena Różczka użycza jej swego głosu w polskiej wersji językowej filmu. Oto co polska aktorka opowiada o koleżance po fachu:

Reklama

- Jestem niezwykle podekscytowana, że postać przeze mnie dubbingowaną gra właśnie Rachel Weisz: cudowna kobieta i cudowna aktorka. Rachel jest dla mnie inspiracją, od dawna ją podziwiam, poniekąd pokazuje mi ona kierunek, w którym zawodowo chciałabym podążać, więc jak na castingu dowiedziałam się, że chociaż przez chwilę mam być nią, to bardzo się ucieszyłam.

Druga sprawa związana z tym projektem, to fakt, że po raz pierwszy gram osobę na wskroś złą. Bardzo, bardzo złą czarownicę i to jest fajne - dodaje z uśmiechem Różczka.

"Oz: Wielki i Potężny", najnowsza produkcja twórców filmu "Alicja w Krainie Czarów", to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego z udziałem Mili Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i Jamesa Franco został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.

W polskiej wersji językowej, obok Magdaleny Różczki, występują Antek Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Marieta Żukowska oraz Jacek Braciak.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje