Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska i Olga Bołądź na rzecz kobiet

Fundacja Gerlsy, za którą stoją aktorki Magdalena Lamparska i Olga Bołądź oraz socjolożka Jowita Radzińska, opublikowała książkę dla kobiet dotyczącą pracy nad świadomością. Cały dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na działania tejże fundacji, która zajmuje się wspieraniem kobiet oraz tworzeniem scenariuszy, pokazujących kobiecą perspektywę.

Publikacja nosi tytuł "Rozwój w notesie #gerlsuje". Jest to 12-tygodniowy program pracy nad rozwojem osobistym. Przez inspirujące pytania i ćwiczenia, autorki chcą pomóc czytelniczkom w tym, by głębiej zajrzały w siebie. Publikacja ma po części formę książki, po części notesu.

Magdalena Lamparska i Olga Bołądź: Razem na rzecz rozwoju kobiet

"Chcemy wesprzeć kobiety, które pragną świadomego życia. Chcemy spotkać się i być razem, choć na odległość. Chcemy dzielić się sobą, ale nic nie narzucać. Chcemy trzymać Cię za rękę, jeśli tak lubisz. Albo pokazać ścieżkę, która według nas jest warta uwagi. Zapraszamy w podróż do najciekawszego miejsca - do wewnątrz siebie. Po swojemu i dla siebie" - wyjaśniają swoje intencje Jowita Radzińska, Magdalena Lamparska oraz Olga Bołądź z Fundacji Gerlsy w komunikacie prasowym poświęconym "rozwojownikowi", jak nazywają swoją publikację.

Reklama

Cały dochód ze sprzedaży notatnika zostanie przeznaczony na działania statusowe fundacji, w tym na kampanię społeczną o solidarności kobiecej. Fundacja Gerlsy powstała kilka lat temu nie tylko, by zajmować się szeroko pojętym rozwojem kobiet. Jej celem jest m.in. tworzenie scenariuszy filmowych, które oddają kobiecy punkt widzenia. Tak powstał m.in. scenariusz "Alicji i żabki", na podstawie którego Olga zrealizowała swój reżyserski debiut - film krótkometrażowy podejmujący temat aborcji. 

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska | Olga Bołądź

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL