Reklama

Maciej Zakościelny spadnie z nieba

Najpierw w chmurach, potem w wodnych odmętach - gwiazdy komedii romantycznej "Dlaczego nie!" żadnych wyzwań się nie boją! Maciej Zakościelny ("Tylko mnie kochaj") i Anna Cieślak ("Masz na imię Justine"), tuż po tym, jak producent zaproponował im główne role, zaczęli ostry trening.

Zakościelny wyjechał najpierw do Szczyrku. Tam przez cztery dni przeszedł ostry trening na paralotni. Zgodnie ze scenariuszem ma nie tylko szybować wśród chmur, ale i... spaść z nieba! Oczywiście prosto w objęcia dziewczyny z marzeń?

Reklama

Kilka tygodni później młody aktor paralotnię zamienił na butlę z tlenem i w Legionowie przeszedł intensywny kurs nurkowania.

Jego filmowa partnerka - Anna Cieślak - trenowała zaś w tym czasie... jazdę skuterem. W filmie jej bohaterka pracuje w firmie cateringowej i mknie po ulicach Warszawy właśnie na małym skuterze.

Aktorka musiała nie tylko utrzymać się w pionie, ale i poradzić sobie z torem przeszkód. Naukę utrudniała jednak pogoda - ulewny deszcz i śliska nawierzchnia. Na szczęście, obyło się bez wywrotek.

Efekty treningów pary Zakościelny - Cieślak widzowie będą mogli obejrzeć na ekranie już w styczniu; wtedy do kin powinien trafić film "Dlaczego nie!"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny | trening | Anna Cieślak | Anna Cieślak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje