Reklama

Reklama

Maciej Stuhr jako... dumna gęś

"Kaczki z gęsiej paczki" to animowana komedia producentów hitu "Shrek" o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami.

Benio będzie mówił głosem Macieja Stuhra

Reżyserią zajął się Christopher Jenkins, czyli scenarzysta hitu "Na fali", który swoje ogromne doświadczenie zdobywał pracując przy największych tytułach wytwórni Walta Disneya ("Mała syrenka", "Piękna i bestia", "Aladyn", "Król Lew", "Pocahontas").

W rolach głównych w polskiej wersji językowej wystąpili: Maciej Stuhr ("Coco", "Smerfy") i Julia Kamińska ("Zwierzogród", "Balerina", Jak wytresować smoka"). "Kaczki z gęsiej paczki", to już druga animacja od czasu hitu "Zaplątani", w której usłyszymy ten aktorski duet. Jak przygoda - to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech - to na cały dziób!

Reklama

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek.

W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać - zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia - przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kaczki z gęsiej paczki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje