Reklama

Reklama

Macaulay Culkin został ojcem

Gwiazdor filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" został ojcem. Macaulay Culkin i jego ukochana Brenda Song, aktorka znana z seriali "Nie ma to jak hotel" czy "Nie ma to jak statek", powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wybrali bardzo nietypowe imię. Jednak nie bez powodu.

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami. Aktorska para doczekała się syna, który przyszedł na świat 5 kwietnia 2021 roku w Los Angeles. Dotychczas utrzymywali wszystko w tajemnicy, zdecydowali się jednak potwierdzić radosną nowinę w rozmowie z "Esquire". Narodziny pierwszego dziecka skomentowali krótkim: "Jesteśmy bardzo szczęśliwi".

Macaulay Culkin i Brenda Song są parą od 2017 roku. Zaiskrzyło pomiędzy nimi na planie kręconego w Tajlandii filmu "Changeland" w reżyserii Setha Greena. 40-letni aktor, pomimo upływu lat, wciąż najlepiej kojarzony jest z rolą Kevina McCallistera z filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku". 33-letnia obecnie Song zyskała zaś popularność dzięki występom w produkcjach Disneya. Wcielała się w postać London Tipton w serialach "Nie ma to jak hotel" i "Nie ma to jak statek".
 
Jak udało się ustalić, Brenda Song i Macaulay Culkin wybrali dla syna imię Dakota. Za wszystkim stoi bardzo smutna, rodzinna historia. Culkin zdecydował się nazwać tak pierwsze dziecko na cześć swojej tragicznie zmarłej siostry. Dakota Culkin zginęła w 2008 roku w Los Angeles. Na oczach brata potrącił ją samochód.

Reklama

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Macaulay Culkin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL