Reklama

"M jak Miłość": Wątek homoseksualny

Już wkrótce do serialu "M jak Miłość" powróci Marek Probosz. Aktor gra w filmie homoseksualistę Grzegorza, znajomego Michała Łagody z USA, byłego męża Małgosi Mostowiak. Tym razem mężczyzna znowu stanie na drodze bohaterki, w którą wciela się Joanna Kroniewska.

Gdy ostatnio Grzegorz zawitał do Grabiny, doprowadził do rozwodu serialowego Michała (Paweł Okraska) z Małgosią Mostowiak (Joanna Koroniewska). Teraz Grzegorz na nowo pojawi się na małym ekranie - i kolejny raz stanie na drodze Małgosi...

Reklama

Ciekawostką jest, że Marek Probosz stawił się na planie serialu niemal prosto z podróży - ostatnio wędrował bowiem po Ameryce Południowej.

"Dla M jak Miłość przerwałem moją magiczną podróż do Peru i Ekwadoru. Pielgrzymowałem śladami Inków, byłem też na ekwadorskim równiku i oglądałem wieloryby kochające się w Pacyfiku" - zdradza aktor.

Razem z Grzegorzem, w serialu pojawi się też nowa bohaterka - jego asystentka Grażyna. W tę rolę wcieli się Jolanta Mrotek - młoda aktorka znana m.in. z seriali "Klan", "Samo życie" oraz z komedii "E=mc2".

Emisja 373. odcinka serialu już w drugi dzień świąt, 26 grudnia w TVP2.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje