Reklama

Lupita Nyong'o wspomina Chadwicka Bosemana. Aktor zmarł trzy lata temu

W trzecią rocznicę śmierci Chadwicka Bosmana Lupita Nyong'o, która wystąpiła z nim w "Czarnej Panterze", zamieściła w mediach społecznościowych wzruszające wspomnienie o aktorze.

Boseman zmarł 28 sierpnia 2020 roku w wieku 43 lat. W 2016 roku został zdiagnozowany u niego rak jelita grubego. O swojej chorobie poinformował tylko najbliższe osoby. Z tego powodu jego śmierć była szokiem dla fanów i współpracowników. 

Wśród osób dotkniętych jego odejściem była także Nyong'o. Zdobywczyni Oscara za rolę w "Zniewolonym" zamieściła w poniedziałek wpis na swoim koncie na Instagramie. Opatrzyła go czarnobiałym zdjęciem Bosemana z ich wspólnego przybycia do Korei Południowej na premierę "Czarnej Pantery" w 2018 roku. 

Reklama

Aktorka przyznała, że stratę przyjaciela przepłaciła ogromnym bólem. Była tak zdezorientowana, że dopiero po miesiącach zaczęła ponownie odczuwać szczęście. 

"Śmierć jest trudna do zrozumienia, jeszcze trudniejsza do zaakceptowania, ale miłość wynikająca z jego życia będzie wypełniała każdą rocznicę jego nieobecności" - napisała Nyong'o. "Chadwick nie pojawi się już na naszych zdjęciach, ale zawsze będzie w naszych sercach". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chadwick Boseman | Lupita Nyong'o | Czarna Pantera

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy