Reklama

Reklama

"Lokal zamknięty": Lockdown z przymrużeniem oka

Od kilku miesięcy słowo "pandemia" nie schodzi z ust całego świata - wpisane w wyszukiwarkę Google pokazuje ponad 421 mln wyników! Temat stał się także inspiracją dla Krzysztofa Jankowskiego, którego "Lokal zamknięty" wszedł dziś na ekrany kin.

Jedną z głównych ról w "Lokalu zamkniętym" gra Janusz Chabior

Jankowski, który ma na swoim koncie uznane produkcje: "Kemping" z Krzysztofem Globiszem i "Pokój" na podstawie opowiadania Stanisława Lema z Wojciechem Solarzem, postanowił podejść do sprawy z dystansem. Na warsztat wziął prawdziwą historię, która wydarzyła się w Lombardii - z powodu pandemii na 10 dni zamknięto agencję towarzyską. Lockdown objął zarówno pracujące tam panie, jak i klientów.

Do swojego filmu Jankowski dodał skok na kasę i cały arsenał ludzkich typów, z których można się pośmiać, ale i nie da się nie lubić. Na ekranie Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Wojciech Solarz, Emma Giegżno i inni. "Lokal zamknięty" to także świetna propozycja dla tych, którzy mają dość upałów - zapraszamy do klimatyzowanych sal kinowych.

Reklama

Bart (Eryk Kulm Jr) i Nerd (Paweł Koślik) mają świetny plan. Chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego Polityka (Janusz Chabior), który ukrywa kasę z łapówek w lodówce. Dużą kasę! Droga do celu wiedzie przez agencję towarzyską, więc panowie będą musieli użyć podstępu, żeby zrealizować swój plan. Na ich drodze pojawiają się jednak nieoczekiwane przeciwności.

A to w lokalu zjawia się stały klient - Policjant (Mateusz Damięcki), a to Sutener, żądający zapłaty. Co gorsza, nieugięty Pracownik Sanepidu zamyka agencję na 10 dni, wraz z wszystkimi obecnymi w niej klientami. Łatwy i prosty plan zaczyna się coraz bardziej komplikować. Chętnych do kasy jest coraz więcej. Czy ten skok na forsę może zakończyć się happy endem?

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lokal zamknięty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje