Reklama

"Listy do M. 5": Polskie gwiazdy na uroczystej premierze

W czwartek wieczorem w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera "Listów do M. 5". Wydarzenie uświetniły gwiazdy filmu, a także cała masa polskich celebrytów.

"Listy do M. 5": Największe polskie gwiazdy na premierze

3 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera "Listów do M. 5". Wydarzenie uświetniły gwiazdy filmu: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Mateusz Banasiuk, Wojciech Malajkat, Bartłomiej Kotschedoff, Katarzyna Kwiatkowska, Marianna Zydek, Aleksandra Kisio czy Violetta Arlak.

Reklama

Najbardziej wyczekiwana premiera jesieni przyciągnęła również ogromne grono znamienitych gości, na presswallu pozowali między innymi: Paulina Krupińska, Patricia Kazadi, Szymon Majewski, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, Anna Nowak-Ibisz, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Sylwia Bomba, Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Monika Goździalska, Sylwia Nowak, Krzysztof Skórzyński, Kaja Środka i Patryk Mikiciuk, Jacek Szawioła. Premierę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.

"Listy do M. 5": Co czeka nas tym razem?

W kolejnej odsłonie kultowej serii zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi (Tomasz Karolak) jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech (Wojciech Malajkat), który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. Twórcy "Listów do M. 5" skupią się jak zawsze na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

"Listy do M. 5": Padnie rekord?

"Listy do M." już od ponad dekady przyciągają do kin ogromne rzesze fanów, każda kolejna część cieszyła się jeszcze większą popularnością od poprzedniej. O tym jak rosło zainteresowanie tą kultową serią, najlepiej świadczą imponujące wyniki box office: "Listy do M." zobaczyło w kinach 2 560 734 widzów (weekend otwarcia 367 447), "Listy do M. 2" 2 969 302 widzów (weekend otwarcia 588 418), "Listy do M. 3" 3 013 981 widzów (weekend otwarcia 736 812).

Jak podaje Polskie Stowarzyszenie Nowe Kina, Polacy masowo wracają do kin, w ostatni weekend przed wielkie ekrany wybrało się ponad 800 000 widzów! "Listy do M. 5" otwierają sezon dużych filmów kinowych czwartego kwartału. Padnie kolejny rekord frekwencji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. 5
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy