Reklama

Reklama

"Listy do M. 5" królują w polskich kinach

Za nami drugi weekend wyświetlania w kinach "Listów do M. 5" i kolejne imponujące dane. Ukochana przez Polaków komedia świąteczna przyciągnęła do kin już łącznie 731 855 widzów i nadal jest numerem jeden polskiego box office!

"Listy do M. 5": O czym opowiada film?

"Listy do M." powróciły z piątą częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie kultowej serii zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi (Tomasz Karolak) jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech (Wojciech Malajkat), który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany.

Reklama

Z kolei Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. Twórcy "Listów do M. 5" skupią się jak zawsze na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

"Listy do M.": Ta seria bije rekordy

"Listy do M." już od ponad dekady przyciągają do kin ogromne rzesze fanów, każda kolejna część cieszyła się jeszcze większą popularnością od poprzedniej. O tym jak rosło zainteresowanie tą kultową serią, najlepiej świadczą imponujące wyniki box office: "Listy do M." zobaczyło w kinach 2 560 734 widzów, "Listy do M. 2" 2 969 302 widzów, a "Listy do M. 3" 3 013 981 widzów.

Najnowszy film z ukochanej przez miliony Polaków świątecznej serii przed tygodniem wybił się na pierwsze miejsce box office, notując aż 288 523 widzów, co łącznie z pokazami przedpremierowymi dało 291 817 widzów po weekendzie otwarcia. Teraz na jego koncie jest już 731 855 widzów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. 5

Reklama

Reklama

Reklama