Reklama

Reklama

"Licorice Pizza": Nowy film Paula Thomasa Andersona [zwiastun]

Właśnie pojawił się zwiastun nowego filmu Paula Thomasa Andersona ("Aż poleje się krew", "Nić widmo"). Produkcja nosi tytuł "Licorice Pizza" ("Pizza lukrecjowa"). Główną rolę gra w niej Cooper Hoffman, syn zmarłej legendy kina, laureata Oscara, Philipa Seymoura Hoffmana. Na ekranie partneruje mu m.in. Bradley Cooper.

Alana Haim i Cooper Hoffman w "Licorice Pizza"

Akcja filmu "Licorice Pizza" rozgrywa się w latach 70. ubiegłego wieku w San Fernando Valley. Cooper Hoffman wciela się w Gary'ego Valentine'a, ucznia liceum, który jako dziecko odnosił sukcesy w branży filmowej. Jak wynika ze zwiastuna produkcji, fabuła kręcić się będzie wokół znajomości Gary'ego z niejaką Alaną Kane. W tę postać wcieliła się Alana Haim z tercetu Haim, który tworzy razem z dwoma siostrami.

"Licorice Pizza": O czym opowie film?

Zwiastun filmu "Licorice Pizza" zwraca uwagę nie tylko wykorzystaną w nim piosenką Davida Bowiego "Life on Mars?", ale przede wszystkim świetnym odwzorowaniem kalifornijskiego klimatu lat siedemdziesiątych. Szczegóły dotyczące fabuły filmu "Licorice Pizza" pozostają mgliste.

Reklama

Młodzi bohaterowie filmu przeżywać będą na ekranie pierwszą miłość, a także doświadczą typowych rozterek nastolatków. Migawki zaprezentowane w zwiastunie pozwalają przypuszczać, że główny bohater filmu kontynuuje karierę aktorską. W jednej ze scen spotyka granego przez Bradleya Coopera chłopaka samej Barbry Streisand. To najprawdopodobniej Jon Peters, fryzjer i producent filmowy, który spotykał się ze Streisand przed rozpoczęciem zdjęć do "Narodzin gwiazdy" z 1976 roku.

W pozostałych rolach w "Licorice Pizza" występują Sean Penn, Maya Rudolph, John C. Reilly, Tom Waits i Benny Safdie. Widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć ten film 26 listopada tego roku, kiedy trafi do ograniczonej liczby kin. W pełnej dystrybucji pojawi się miesiąc później, tj. 26 grudnia.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paul Thomas Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje