Reklama

Liam Neeson kontra meksykański kartel w zwiastunie filmu "The Marksman"

"Nie mam pieniędzy, ale mam specyficzne umiejętności, które sprawiają, że jestem koszmarem dla ludzi takich jak ty" - mówił bohater grany przez Liama Neesona do porywaczy swojej córki w filmie "Uprowadzona" z 2008 roku. Od tamtej pory wciąż nikt się nie nauczył, że z Liamem Neesonem się nie zadziera. Na początku 2021 roku przekona się o tym meksykański kartel narkotykowy w filmie "The Marksman". Właśnie został opublikowany jego zwiastun.

Liam Neeson w filmie "The Marksman"

Liam Neeson w swojej bogatej karierze aktorskiej wcielał się już m.in. w role mentorów Batmana i Obi-Wana Kenobiego, a także boga Zeusa. Jednak to rola samotnego mściciela zagrana przez Neesona w kilku filmach przyniosła mu miano jednego z największych twardzieli Hollywood, z którym na ekranie się nie zadziera. Opinię tę w filmie "The Marksman" postara się podważyć meksykański kartel narkotykowy. Wydaje się jednak, że szanse ma niewielkie.

Jim Hanson (w tej roli Neeson) to twardy arizoński ranczer, który był strzelcem wyborowym i komandosem. Mieszka przy granicy z Meksykiem i chce mieć tylko święty spokój. Wszystko się zmienia, gdy na jego drodze stają przekraczający granicę ze Stanami Zjednoczonymi 11-letni Miguel (Jacob Perez) i jego matka Rosa (Teresa Ruiz). Oboje uciekają przed bezlitosnym szefem kartelu, Mauricio (Juan Pablo Raba). Matka zostaje zastrzelona na oczach Hansona. Przed śmiercią błaga go, aby bezpiecznie odstawił Miguela do jego rodziny mieszkającej w Chicago. Ruszają w drogę, a ich śladem podążają zabójcy z kartelu.

W filmie "The Marksman" zobaczymy również m.in. znaną z serialu "Wikingowie" Katheryn Winnick. Wcieli się ona w postać policjantki Sary, córki ranczera Hansona. Film wyreżyserował Robert Lorenz, który debiutował dramatem sportowym "Dopóki piłka w grze" z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Wcześniej pracował jako drugi reżyser przy takich filmach Eastwooda jak m.in. "Rzeka tajemnic", "Za wszelką cenę" czy "Snajper". Scenariusz filmu "The Marksman" napisał wspólnie z Chrisem Charlesem oraz Dannym Kravitzem.

Reklama

Dla kartelu narkotykowego z Meksyku "The Marksman" będzie drugim w ostatnim czasie bolesnym zderzeniem sę z ekranową legendą. W ubiegłym roku rzucili wyzwanie innemu ranczerowi z Arizony - Johnowi Rambo. Można przypuszczać z dużą dozą pewności, że finał filmu "The Marksman" będzie podobny do tego z filmu "Rambo: Ostatnia krew". Czy rzeczywiście samotny ranczer pokona gangsterów, przekonamy się od 25 stycznia 2021 roku, kiedy film "The Marksman" ma trafić do kin.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Liam Neeson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje