Reklama

Reklama

Leonardo DiCaprio na meczu otwarcia mundialu

Leonardo DiCaprio przybył w środę, 11 czerwca, do Rio de Janeiro, gdzie mieszka na luksusowym jachcie przyjaciela. Amerykański aktor w czwartek w Sao Paulo zamierza obejrzeć mecz otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej.

Według gazety "Folha de Sao Paulo", aktor wylądował w "cudownym mieście" z 21 znajomymi i natychmiast podążył do portu Rio. Tam wsiadł na jacht, którego właścicielem jest Mansour bin Zayed Sheikh Al Nahyana, członek rodziny królewskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który jest właścicielem brytyjskiej drużyny piłkarskiej Manchester City.

Wspomniany jacht - Topaz, jest piątym co do wielkości na świecie. Jego długość wynosi prawie 150 metrów, waży 12 000 ton. Wartość jachtu szacowana jest na 400 dolarów mln USD. Jego luksusowe wyposażenie to m.in. basen, siłownia, jacuzzi, lądowisko dla helikopterów i kino.

Reklama

DiCaprio jest oczekiwany w czwartek w Sao Paulo (450 km od Rio), gdyż chce uczestniczyć w inauguracyjnym meczu mundialu 2014 pomiędzy Brazylią i Chorwacją, donosi brazylijska gazeta.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL