Reklama

Leonardo DiCaprio mógł być Anakinem Skywalkerem

Leonardo DiCaprio wyznał, że był bliski zagrania postaci Anakina Skywalkera w gwiezdnych epizodach II i III - "Atak klonów" i "Zemsta Sithów". Gwiazdor "Zjawy" ostatecznie odmówił, bo nie czuł się gotów.

Mało brakowało, aby Leonardo Dicaprio stał się częścią "Star Wars"

"Miałem kilka spotkań z Georgem Lucasem (w sprawie roli Anakina)" - wyznał w jednym z wywiadów Leonardo DiCaprio. "Nie byłem jednak gotowy na taką odpowiedzialność. Nie w tym momencie".

DiCaprio nie wykluczył jednak, że w przyszłości zaangażuje się w którąś z licznych serii filmowych. "Pojawiają się w nich coraz lepsi i bardziej złożeni bohaterowie. Niczego nie wykluczam" - powiedział.

Reklama

Aktor wyznał także, że filmy, w których wystąpił na początku swej kariery, działają na niego bardzo emocjonalnie. Przypominają mu one, jak wiele miał szczęścia.

"Te seanse są czasem wzruszające, ponieważ znów czuję się jak ten dzieciak. Naprawdę, niesamowicie cieszę się z otrzymanej szansy. Wiele chwil z planów pamiętam, jakby były one wczoraj, zwłaszcza pracę z ludźmi klasy De Niro i Deppa. To było jak wygrana na loterii" - przyznał.

Najnowszy film DiCaprio, "Zjawa", wchodzi do polskich kin 29 stycznia 2016 roku. Według większości krytyków i obserwatorów, rola ta przyniesie mu długo wyczekiwanego Oscara.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje