Reklama

Lenny Kravitz u boku Jennifer Lopez w komedii "Shotgun Wedding"

Prawdziwie śpiewającą obsadę udało się skompletować twórcom sensacyjnej komedii "Shotgun Wedding". Obok głównej gwiazdy filmu, Jennifer Lopez, zobaczymy tam również inną legendę muzyki - Lenny’ego Kravitza.

Prawdziwie śpiewającą obsadę udało się skompletować twórcom sensacyjnej komedii "Shotgun Wedding". Obok głównej gwiazdy filmu, Jennifer Lopez, zobaczymy tam również inną legendę muzyki - Lenny’ego Kravitza.
Jennifer Lopez zagra w komedii "Shotgun Wedding" /AXELLE/BAUER-GRIFFIN /Getty Images

Lenny Kravitz dołączył do popularnej J.Lo oraz Josha Duhamela, który zastąpił wcześniej typowanego do tej roli Armiego Hammera.Ten ostatni stracił szansę na tę rolę po burzy, jaka wybuchła, gdy w mediach ukazały się doniesienia, że ma skłonności do kanibalizmu.

Jak informuje portal "The Hollywood Reporter", Lenny Kravitz nie jest jedynym gwiazdorem, który dołączył do obsady filmu "Shotgun Wedding". W filmie zagrają również m.in. Cheech Marin, D’Arcy Carden, Selena Tan, Desmin Borges oraz Alex Mallari.

Film reżyseruje twórca "Pitch Perfect" - Jason Moore, a autorami scenariusza są Mark Hammer i Liz Meriwether.

Reklama

Lopez i Duhamel wcielą się w filmie "Shotgun Wedding" w role Darcy i Toma. Młodej pary, która decyduje się na zorganizowanie wesela w tropikach. Kiedy wszystko jest już gotowe, a najbliżsi nowożeńców docierają razem z nimi na miejsce, w którym ma się odbyć wesele, Darcy i Tom zaczynają mieć wątpliwości co do swojej decyzji. To nie koniec kłopotów. Wkrótce potem wszyscy goście wesela zostają wzięci na zakładników przez bliżej nieokreślonych napastników.

Lenny Kravitz wcieli się w filmie "Shotgun Wedding" w rolę Seana, obieżyświata, byłego chłopaka Darcy granej przez J.Lo. Popularny meksykański komik Cheech Marin wcieli się natomiast w rolę Roberta, ojca panny młodej. D'Arcy Carden przypadła w udziale rola Harriet, nowej żony Roberta. Selena Tan zagra rolę Marge, szefowej resortu, w którym zorganizowana zostało wesele.

Z kolei Desmina Borgesa zobaczymy w roli najlepszego przyjaciela Toma, Ricky’ego. Mężczyzny, który nie stroni od alkoholu i zna wszystkie wstydliwe sekrety swojego przyjaciela, bo zna go od dziecka. Ostatnim nowym członkiem obsady filmu "Shotgun Wedding" jest Alex Mallari, który wcieli się w postać określaną jako pirata Dog-Face’a (Psia-Twarz).

Dla Lenny'ego Kravitza, artysty, który głównie kojarzony jest ze swoich dokonań muzycznych, występ w "Shotgun Wedding" nie będzie debiutem ekranowym. Jego najsłynniejszym dotychczasowym dokonaniem aktorskim była rola Cinny w cyklu "Igrzyska śmierci". Zagrał też samego siebie w dwóch komediach z cyklu "Zoolander".


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lenny Kravitz | Jennifer Lopez | Wystrzałowe wesele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama