Reklama

Reklama

​Lady Gaga u boku Brada Pitta w thrillerze "Bullet Train"

Jak informuje serwis Collider, zdobywczyni Oscara pojawi się w filmie reżyserowanym przez Davida Leitcha dla Sony Pictures.

Jak informuje serwis Collider, zdobywczyni Oscara pojawi się w filmie reżyserowanym przez Davida Leitcha dla Sony Pictures.
Lady Gaga pojawi się u boku Brada Pitta /Getty Images

Na razie pozostaje tajemnicą rola, jaką miałaby zagrać charyzmatyczna diva. Spekuluje się, że nie będzie to jednak rola główna tylko drugoplanowa.

Pewne jest za to, że w thrillerze, w którym główną rolę gra Brad Pitt, prócz niej pojawią się Andrew Koji , Masi Oka i dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon .

Akcja azjatyckiego thrillera toczy się w szybkobieżnym pociągu, do którego w Tokio wsiada grupa pięciu profesjonalnych zabójców. Rolę amerykańskiego mordercy zagra oczywiście Brad Pitt. Każdy z zabójców będzie miał do wykonania inne zadanie, które jednak będą ze sobą w tajemniczy sposób powiązane. Na tym etapie produkcji nie są znane dalsze szczegóły akcji.

Reklama

Wiadomo za to, że scenariusz oparty na japońskiej powieści Kotaro Isaki Maria Beetle stworzył Zak Olkewicz. Reżyserem będzie zaś David Letich, który zrealizował takie produkcje jak "Atomic Blonde" czy "Deadpool 2", a film produlpwany jest dla Sony Pictures.

Piosenkarka po ukończeniu pracy na planie "Bullet Train" ma zagrać rolę Patrizii Reggiani w dramacie modowym Ridleya Scotta "Gucci". Lady Gaga sportretuje w nim kobietę, która w 1999 roku trafiła za kratki za zamordowanie swojego męża Maurizio Gucciego, dziedzica modowego imperium Gucci. Premiera dramatu planowana jest na 24 listopada 2921 roku.


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Brad Pitt | Bullet Train (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy