Reklama

Reklama

"Ladies Night" z "Joy" i Jennifer Lawrence

W czwartek, 7 stycznia, w wybranych kinach sieci Cinema City będzie można przedpremierowo obejrzeć film "Joy", z Jennifer Lawrence w tytułowej roli. Obraz zostanie pokazany w ramach cyklu "Ladies Night".

Jennifer Lawrence w filmie "Joy"

Podczas pierwszego noworocznego spotkania w ramach popularnego cyklu "Ladies Night" widzowie spotkają się z twórcami słynnego "Poradnika pozytywnego myślenia". Tym razem reżyser David O. Russell oraz aktorzy Jennifer Lawrence i Bradley Cooper zapraszają na film "Joy", o którym już się mówi, że na pewno otrzyma nominacje do Oscara w kilku kategoriach.

Jennifer Lawrence wciela się tutaj w Joy Mangano - kobietę, która w jednej chwili ze zmagającej się z problemami samotnej matki, zamieni się w bizneswoman.

Joy Mangano, samotna matka z Long Island, nie miała łatwego życia. Aby zapewnić sobie i swoim dzieciom warunki do życia, łączyła pracę na trzech etatach. W jednej chwili jej życie zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wynalazek, który w mig staje się światowym fenomenem, na stałe zmienia nie tylko ją, ale również całe jej otoczenie. Dowodzenie przedsiębiorstwem o wielomilionowej wartości sprawi, że przyjaciele zamienią się miejscami z wrogami, a liczba intryg będzie rosła z każdą chwilą. Czy Joy uda się oddzielić przyjaciół od złych doradców?

Reklama

Reżyserem produkcji jest David O. Russell, nominowany do Oscara za takie filmy, jak "Poradnik pozytywnego myślenia", "American Hustle" i "Fighter". W filmie występują: laureatka Oscara Jennifer Lawrence oraz Bradley Cooper, Robert De Niro, Isabella Rossellini, Virginia Madsen oraz Diane Ladd.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu "Joy" na wszystkie panie czeka podczas "Ladies Night" moc niespodzianek.

Cinema City zaprasza na ten niezwykły wieczór już 7 stycznia. Odbędzie się on w 18 kinach sieci w Polsce:

Cinema City Kraków Bonarka
Cinema City Gliwice
Cinema City Bydgoszcz
Cinema City Zielona Góra
Cinema City Katowice Silesia
Cinema City Gdańsk Krewetka
Cinema City Toruń Czerwona Droga
Cinema City Poznań Plaza
Cinema City Lublin
Cinema City Warszawa Arkadia
Cinema City Warszawa Mokotów
Cinema City Łódź Manufaktura
Cinema City Wałbrzych
Cinema City Rybnik
Cinema City Bielsko-Biała
Cinema City Częstochowa Jurajska
Cinema City Częstochowa Wolność
Cinema City Wrocław Korona

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje